אסאי NATUREZA – meu brasil brasileiro

20200704_101242

כדורגל, ים, קרנבל, סמבה, אמזונס, כמה מילים עולות בראש כשמזכירים את ברזיל. ברזיל היא חלום טרופי מלא קצב ולהט, שמש וטבע, ומעבר לטיילת של איפנמה שוכנים יערות גדולים שבהם צומחים אוצרות שרק שם ניתן למצוא.

אחד הפירות האהובים בברזיל, שכל מטייל מכיר, הוא האסאי. נמכר בכל פינה כשייק או בקערה עם שפע פירות למעלה, והמון קרח, הוא מרענן, הוא נותן אנרגיה, מתפוצץ מרוב בריאות וטעים להפליא.

את האסאי אי אפשר לגדל בארץ, אבל אפשר לטעום אותו גם פה, באמצעות חברת "רוצים את הטבע"  שמביאה לנו את NATUREZA  – מחית אורגנית קפואה של אסאי, הישר מברזיל.

20200704_101655

כל שצריך הוא לקפוץ לחנות טבע או לרשת שיווק, לחטוף אריזה או יותר (החבילות הן של מאה גרם), לשבור קצת, לזרוק לבלנדר, להוסיף מה שאוהבים- סילאן או תמרים להמתקה, או בננות קפואות, קצת מיץ פרי או נוזל כלשהו כמו חלב שקדים או קוקוס, וקרח מרוסק, לערבל במידת הטחינה הרצויה, לאכילה בכף או לשתייה כשייק, למזוג לכוס ולהתחיל לרקוד סמבה.

20200704_102905

אם בוחרים לאכול בקערה אפשר לקשט בהמון דברים טובים-

מעבר לטעם ולרעננות ישנם כל היתרונות הבריאותיים של האסאי , פרי הנחשב למזון על, נוגדי חימצון, סיבים תזונתיים, חומצות אמינו, אומגה 3, 6 ו-9, ויטמינים ,C A ומקבוצה B, מינרלים כסידן, ברזל, זרחן ואבץ ועוד.

את המוצר יש לשמור בהקפאה , אין צורך להפשיר לפני השימוש אבל רצוי לשבור כדי שייטחן טוב יותר, וכמובן שאין להקפיא שנית לאחר הפשרה.

 

כשר בהשגחת בית דין הכשרות BDK סאו פאולו ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הטבע.