אסם – כי חלבון מוסיף המון

 

20180417_185611

כולנו אוהבים להיות ב"פלוס" – בין אם מדובר בכסף בבנק או בקבלה של משהו בנוסף, ככה על הדרך, ואם מדובר ב"פלוס" בריאות, על אחת כמה וכמה. ב"אסם" כבר עובדים על העניין הזה זמן רב, ויש כבר מוצרים כמו פסטות בתוספת עדשים, ירקות או מחיטה מלאה, קמח לבן שמעורב בקמח מלא, תוספת סיבי שיבולת שועל, פתי בר עם דגנים מלאים ועוד.

עכשיו מגיע החידוש האחרון, כש"אסם" מרחיבה את סדרת ,אסם פלוס" ומביאה מוצרי פסטה ופתיתים בתוספת 50% יותר חלבון.

העוד יותר "פלוס" הוא שהשינוי לא ניכר כלל בטעם, כך שילדים (ומבוגרים) ימשיכו לצרוך ולאהוב את המוצר כמו את המוצר המקורי.

החלבונים מגיעים משילוב של חיטה שהיא דגן, ואפונה שהיא קטניה ויש לה חלבון איכותי במיוחד.

 

20180417_185526

(למעלה, מרכיבי המנה שהכנתי)

אין צורך לפרט כמה שחלבון חשוב לגוף. בדרך כלל אנחנו שומעים עליו בהקשרים ספורטיביים, כשכל מפתחי הגוף צורכים כל מני אבקות חלבון, או כשאנשים שרוצים לרזות מאמצים דיאטות נוסח "אטקינס" שמבוססות על חלבון, אבל גם לאדם מן השורה, החלבון מסייע בבניית תאים ורקמות, ועל הדרך גם בונה שרירים, מה שמצוין להידוק המראה ולכושר הגופני.

המוצרים החדשים מצוינים לא רק לילדים אלא גם לכאלה שמנסים להפחית במוצרי בשר למשל, שצריכים השלמה של החלבון לגופם וכמובן למי שעוסק בכושר ובספורט, במקום כל מני אבקות מלאכותיות.

המוצר הוא פיתוח ייחודי של אסם, והייתי חייבת לבדוק אם הוא גם מתנהג אותו דבר.

 

osem

אני מאד אוהבת פתיתים אבל לא רציתי לעשות את המנה הסטנדרטית ולכן הלכתי על שילוב המרקם של הפתיתים והמתכון של מנות כמו שיבולת שועל מתוקה. טיגנתי פתיתים בחמאה ואז הוספתי כמות של פי אחת וחצי נוזלים, שחולקו שליש מים רותחים ושני שליש חלב. הוספתי סוכר ווניל, סוכר רגיל (מעט) וקינמון (בנדיבות רבה) ובישלתי על אש קטנה עד שהנוזלים נספגו. בדיעבד הייתי צריכה להשאיר במצב יותר נוזלי ולעשות על אש קטנה יותר כדי שהפתיתים יספיקו להתבשל יותר זמן בלי לספוג את כל הנוזלים.

 

20180417_192515

את הפתיתים המוכנים שמתי בקערית, קישטתי עם עוד קינמון וחופן חמוציות (אחרי שהתלבטתי בינן לבין צימוקים כהים) וזהו, הגשתי (לעצמי) חם. יופי של מנה ליום חורפי או לארוחת ערב משביעה. אפשר לשחק עם המתיקות, אפשר להוסיף פירות כמו בננות או אננס, רק לתת לדמיון ולטעם לרוץ.

 

כשרות: בד"צ ירושלים העדה החרדית.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.