"בוניטה קוסמטיקה" – פינוק ויופי במקום אחד

לפעמים נדמה שכל דבר בעולם נולד רק כדי להרוס לנו את עור הפנים- זיהום האוויר, השמש הקופחת, רוח מייבשת, עשן מסוגים שונים, ביחד עם תופעות בריאותיות שונות כמו אקנה או יובש (ולחילופין שומניות יתר), ויש גם את הגנטיקה שאומרת ש"תסתכלי על אמא שלך ותראי את עצמך בעוד שנים", ואם נצרף לזה את כוח המשיכה ואת הגיל נקבל קרב כמעט אבוד.

אבל רק כמעט.

כי באמצעות טיפול וטיפוח נכון אנו יכולים לשמור על מראה העור ובריאותו לאורך שנים. ואת זה ניתן להשיג בעזרתה של אידית מורנו, קוסמטיקאית פרא רפואית , שבמכון שלה "בוניטה" ברמת גן, אפשר לשפר ולטפח, ובצורה נעימה ומרגיעה.

איזה טיפולים יש במקום? טיפולי פנים, אקנה, הבהרת כתמי פגמנטציה, אנטי אייג'ינג, צלקות, הסרת שיער בטכנולוגיות מתקדמות כמו קרני אור, הצערה וחידוש של העור ועוד ועוד. כשהגעתי להתנסות אצל אידית, מכיוון שאינני סובלת מבעיות מיוחדות, הכיוון היה יותר אסתטי ונבחר עבורי טיפול "הזוהר" שמטרתו להוציא אותי קורנת במיוחד גם למה שתכננתי בהמשך הערב (סלסה) וגם להמשך השבוע, לאירועי יום העצמאות למשל. אגב, במכונת הסרת השיער אידית משתמשת גם כדי להחליק מרקמי עור כמו לאחר אקנה למשל.

המוצרים שבהם משתמשת אידית הם גם חומצות שונות וגם חומרים הוליסטים שעובדים גם על ארומותרפיה, כפי שנוכחתי בעצמי דקות אחר כך.

השלב הראשון היה הניקוי הבסיסי, וחשוב לציין שהטיפול שעברתי היה לא רק על הפנים אלא גם ירד לצוואר , לדקולטה, הכתפיים ואף לזרועות. אלה חלקים שבדרך כלל מתעלמים מהם ואידית נתנה להם את מלוא תשומת הלב.

בכלל, כבר על ההתחלה אידית אמרה "נכון שאת ישנה על הצד" ? זאת מכיוון ששינה כזו מותירה קמטים על החזה העליון. הטיפ שלה – לישון מחובקים עם כרית או כל דבר שימנע מהכתף העליונה ליפול לכיוון התחתונה וליצור קמט. (או לחילופין לישון "כפיות" כשאת זו שמאחור…).

בהמשך הטיפול , אחרי פילינג קל, רקחה אידית במיוחד עבורי, כפי שהיא עושה עבור כל מטופל ומטופלת (כן, יש גם המון גברים, לשמחתנו היום המודעות של גברים לטיפוח גדלה והם דואגים לעור), את החומרים המתאימים ואף הוסיפה תמצית אקליפטוס שנוסף על מעלותיה הבריאות גם עזרה לי לפתוח את דרכי הנשימה שסבלו מאד בחורף האחרון.

וזוכרים שציינתי שהטיפול הוא נעים ומרגיע? הסוד הוא הייחוד של אידית- שלא סתם מורחת חומרים על הפנים והצוואר אלא משלבת אותם בעיסוי מיוחד, על הפנים, הצוואר, הכתפיים, העורף, לא תאמינו כמה שזה נעים, וביחד עם חומרים איכותיים וריחות אקליפטוס זו היתה חוויה שלא רציתי שתסתיים.

השלב האחרון היה שלב זוהר במיוחד, מסיכה שמשלבת פתיתי זהב, בתמונות אפשר לראות איך נראיתי. במשך עשר הדקות שהמסיכה היתה על הפנים שלי הספקתי להצטלם כמה "סלפי" ולהעלות לרשת, ומיד אחר כך המסיכה הוסרה והשאירה עור בוהק ורווי לחות.
אידית מקפידה לסיים כל טיפול במריחה של קרם הגנה, גם אם השעה היא שעת ערב, מכיוון שהקרינה לא באה רק מהשמש אלא ממקורות רבים ומזיקים סביבנו.
אידית מעבירה סדנאות טיפוח ואיפור לקבוצות- נשים ונערות גם באירועים פרטיים וגם באירועי פינוק לנשים כמו במקומות עבודה, מוסדות וכו'.
עוד פרטים על אידית ועל "בוניטה" – כאן.