"בוסתן"- להביא את הטבע, הבריאות והחג.

1

(בתמונה למעלה- איתן בוסתנאי)

כולנו יודעים שמזון מעובד מאד לא בריא ומחפשים מוצרים שהם כמה שיותר קרוב לטבע, שלא עברו תהליכים מזיקים ותוספות מפוקפקות. פעם היינו צריכים לנסוע עד לכפר בקצה הארץ כדי למצוא את האיכות הטובה ביותר של מוצרים טבעיים שיהיו טעימים, מגוונים ובריאים.

האחים איתן ושי בוסתנאי, הקימו בשנת 1985 את "בוסתן"– רשת המתמחה במכירת מוצרים טבעיים, מתוך החזון של יצירת מקום אחד שבו הלקוח יוכל למצוא כל מה שהוא צריך לאכילה, בישול ואירוח.

קרוב לארבעים שנה לאחר מכן "בוסתן" חוגגת את הסניף ה12 בגני תקווה (רחוב האקליפטוס 1203מרכז מסחרי צים אורבן קומת קרקע) ואת זה שנפתח מעט לפניו – בנתניה (שדרות לנטוס 26 (מרכז אלון) שכונת קריית השרון), המצטרפים לסניפים הוותיקים יותר בקדימה, רעננה, פתח תקווה (שני סניפים), רמת השרון, תל אביב, יהוד, חולון,קריית אונו וראש העין.

2

ביקור באחת מחנויות הרשת הוא כניסה לארץ פלאות של טעמים ואפשרויות, החנות היא חלומם של טבעונים, אוכלי קיטו המחפשים משהו מתוק או תוספת, בשלנים המעוניינים במוצרי גלם איכותיים כמו תמציות, קקאו טהור, תערובות ייחודיות ל"בוסתן" לסלטים, אורז, בשר, ועוד, תבלינים טהורים השומרים על טעמיהם וצבעם, פיצוחים בקלייה יומיומית לצד אגוזים ופירות יבשים טבעיים לחלוטין ללא תוספות, דבש שלא עבר חימום, קטניות, אורז, דגנים, מחלקה למוצרים לצליאקים עם כל סוג קמח אפשרי, פולי קפה, חליטות,  גבינות והמבורגרים טבעונים, חלווה ללא תוספת סוכר, שוקולד באחוזי קקאו משובח גבוהים, והיד עוד נטויה.

3

ב"בוסתן" הרבה מוצרים ייחודיים כמו כדורי התמרים הממולאים בשיטה מיוחדת ויוצרים מעין "פררו רושר"  טבעי ובריא שנהדר לאורחים אם בני הבית לא יחסלו אותם קודם.

4

לכבוד חג הפסח יש ל"בוסתן" הפתעה מיוחדת – כדורי חרוסת.

מעתה לא צריך לדחוף כפות לתוך צנצנת החרוסת שסבתא עמלה עליה כל הערב. כל אורח יכול לקבל כדור (או יותר) של חרוסת שהוכנה לפי המתכון המשפחתי של האחים בוסתנאי, ואפילו לא צריך את התירוץ של החסה והמרור…

כדורי החרוסת מיוצרים מחומרים איכותיים וטבעיים בלבד- תמרים, אגוזים שונים, תפוח עץ, תבלינים ושקדים, ללא סוכר, הם מתאימים לטבעוניים, הם פרווה ובכך מתאימים לכל ארוחה, הם נהדרים לאירוח וטיפ שלי- להחביא מהילדים כי עד ליל הסדר לא יישאר!

 

5

כדורי החרוסת כשרים וכשרים לפסח וניתן להשיגם בכל הסניפים בקופסה או בבודדים.

אישית- הם נהדרים גם בלי קשר לליל הסדר, כממתק כשמתחשק משהו מתוק ובריא, ולצד הקפה של הבוקר.

עוד פרטים באתר "בוסתן".