"בליסימה" – לראות את היופי.

1

משקפיים הם צורך יומיומי, בין אם מדובר במשקפי ראייה, משקפי קריאה וכמובן משקפי שמש שבשמש הישראלית הם פריט חובה בכל גיל. כדי לבחור משקפיים מתאימים צריך לקחת בחשבון כמה פרמטרים- ראשית לבחור בחנות שניתן לסמוך עליה מבחינת הידע להתאים בדיוק את המשקפיים לצרכי הראייה של הלקוח. הפרמטר השני הוא כמובן איכות המשקפיים – החומר מהם הם עשויים משפיע על בריאות העיניים ואיכות התמונה, וצריך לשרוד את טלטלות היומיום כולל פגיעות, שריטות, נפילות ועוד. כמובן שפרמטר חשוב נוסף הוא העיצוב, מכיוון שכולנו רוצים להיראות יפים ואופנתיים וכל זה אמור להיות גם במחיר הוגן.

כללי2

ב"אופטיקה בליסימה" רשת המשקפיים האיכותיים אפשר לעשות "וי" על כל רשימת הדרישות – שירות מכל הלב המאפשר לבחור מתוך מגוון ענק המתאים לכל טעם, לכל כיס ולכל צורך של העיניים.

בביקור באחת מחנויות רשת "בליסימה" מרגישים ממש כמו בכניסה לחנות ממתקים כשמכל עבר ניבטים משקפיים ומשקפי שמש בכל סגנון שאפשר לחשוב עליו, מקלאסיים וסולידיים, עד לצבעוניות עזה, ממש מסע מג'קי אונסיס לאלטון ג'ון, מספרנית ביישנית ועד רוקיסט, כשהמגוון מתעדכן בהתאם לטרנדים המובילים והחדשים ביותר.

כללי

ממש בימים אלה הגיע ל"בליסימה" מותג המשקפיים "מוסקוט" היישר מניו יורק. המותג החביב על כוכבי הוליווד כמו ג'וני דפ, לאונרדו דה קפריו, מיילי סיירוס, קניה ווסט ועוד, מככב גם בסרטים וסדרות כמו איש החידות ב"באטמן" החדש, על פניו של פול ראד –  "הגבר הסקסי בעולם" של מגזין "פיפל" האמריקאי באחד מתפקידיו האחרונים וכמובן על פניהן של כמעט כל הדמויות בחידוש של "סקס והעיר הגדולה"  2022 כולל סינטיה ניקסון "מירנדה", המעצב סטנפורד וכריס נורט "מיסטר ביג" שהתהדר בזוג משקפיים מרשים במיוחד.

מותג "מוסקוט" נוסד לפני מעל למאה שנים – ב1899 כשאבי השושלת  היימן מוסקוט החל למכור משקפיים מתוך עגלה במנהטן אחרי שהגיע מאירופה דרך אליס איילנד.

מוסקוט

החנות המשפחתית הראשונה נוסדה ב1915 ובמהלך השנים הבאות עוד ארבעה דורות של בני משפחת "מוסקוט" הצטרפו אל העסק שהלך וגדל וצבר מעריצים רבים בזכות מסגרותיו האיכותיות והעדשות הצבעוניות שהפכו לטרנד אופנתי כל כך גדול שיש מעריצים הרוכשים את אותם המשקפיים בצבעים שונים.

כמחווה להיימן מוסקוט, ציור העגלה שלו מופיע על ידיות כל משקפי "מוסקוט" עד היום.

המותג

מעבר למותג "מוסקוט" ניתן למצוא ב"בליסימה" מותגים פופולאריים רבים אחרים כמו ג'ימי צ'ו, דיור, רייבן, טום פורד, סרנגטי, סוורובסקי, פראדה, ארמני ועוד.

"בליסימה" מובילים בחדשנות ומביאים לארץ את המוצרים האופטיים המתקדמים ביותר כמו עדשות מולטי פוקל מגרמניה, יפן ואנגליה ומציבה בראש את צרכי הלקוח הישראלי.

 

סניפים

תל אביב – קרליבך 39

ראשל"צ – לישנסקי 9

בת ים – קניון בת ים

נתניה – שמואל הנציב 4

עוד פרטים בדף הפייסבוק ובאינסטגרם