בפורים הזה נותנים חיים לאלון!

1

אף אחד לא הכין את אלעד ואפרת שי לוי להלם של גילוי מחלת הדושן בבנם האהוב אלון. אלון נולד לאחר הריון תקין ורק בגיל עשרה חודשים התגלה ה"דושן".  דושן היא מחלת ניוון שרירים חשוכת מרפא המאופיינת בהחלשות שרירים הדרגתית עד לאבדן היכולות המוטוריות והחלשות שרירי הלב והריאות, מה שמביא לכשלים נשימתיים לבביים הגורמים למוות.

2

חולי דושן זקוקים לעזרה רפואית רבה כולל פזיותרפיה והידרותרפיה ועזרה בתפקוד היומיומי.

כדי למצוא תרופה שתעזור גם לאלון וגם לילדים חולים אחרים ייסדו אלעד ואפרת את עמותת "חיים לאלון" שהקימה  מעבדה פרטית שעובדת יומם וליל למצוא פתרון , וניזונה מכספי תרומות.

העמותה  מקיימת מסע התרמה של משלוחי מנות ופעילויות חברתיות המשלבות הרצאה של אביו של אלון- אלעד, לחברות, בתי ספר וגנים בכל רחבי הארץ.

כמו בשנים קודמות, משלוחי המנות הם פרי שיתוף פעולה בין העמותה לבין "מיה תעשיות מזון" התורמת מוצרים במאות אלפי שקלים, הנארזים על ידי מאות מתנדבים.

3

בחבילה ניתן למצוא את מיטב מוצרי "מיה" – ג'לילנד אותיות, ג'לילנד חמוצמוצים, 3 סוכריות ג'לי שמחות עטופות, עדשי שוקולד, חטיף שפיצים, חטיף תן צ'אפ טבעות, חטיף תן צ'אפ גלגלים ורעשן, וכל זה במחיר סמלי של 12 שקלים בלבד, המועברים לעמותה להמשך הפעילות והמחקר.

כל המוצרים פרווה, בהשגחת בד"צ העדה החרדית ואין בהם חשש להמצאות גורמי אלרגיה כמו שומשום, אגוזים, בוטנים, שקדים, חלב, לקטוז, גלוטן, ביצים וג'לטין.

בפורים הזה, כשאתם רוכשים משלוחי מנות, בין אם אתם אנשים פרטיים או מוסדות, חברות ועסקים, תנו ערך מוסף למשלוח, תנו חיים לאלון ושאר ילדי "דושן".

את המשלוחים ניתן לקנות באתר ובפייסבוק.

4