"ברנשילד" – Burn Shield- לחגים מדליקים ובטוחים.

גילוי האש ושליטה בה היו ללא ספק אחד ההשגים הגדולים של האדם הקדמון – לבישול, לתאורה, לחימום, אי אפשר לדמיין את חיינו ללא אש.

הבעיה- אש מסוכנת לאדם, במידה שהיא מועילה לו, ושימוש לא זהיר באש (כמו בדברים חמים אחרים) יכול לגרום לכוויות בדרגות שונות שגורמות נזק לעור וכאב רב.

ישנן תרופות סבתא רבות לכוויות, חלקן לא יעילות וחלקן מסוכנות ממש, ותמיד עדיף להשתמש במוצר בטוח שמיועד לעניין.

כוויות יכולות להגיע לא רק מאש גלויה אלא מנגיעה במשהו חם , משפיכה של נוזל חם, מגופים חמים כמו תנור חימום או פלטה חמה, ואפילו ממסלסל שיער למשל (שאישית לי גרם כוויה מאד לא נעימה כשהוא נשמט מידי במהלך עשיית תלתלים, ומוט בטמפרטורה של 170 מעלות חום נגע לי בעור הצוואר והשאיר סימן מאד לא סמפטי ותחושה לא נוחה בעליל!).

עכשיו, בין פסח (שבו גם עומדים המון במטבח, בין הרבה סירים מבעבעים ותבניות לוהטות , וגם מחוץ למטבח – כשיוצאים לעשות "על האש" ) לל"ג בעומר שכולו אש ולהבה (וכן, כוויה אפשר לחטוף גם כשמנסים לדוג את תפוח האדמה הסורר ההוא שאנחנו מתים לאכול אם נצליח להוציא אותו מבין הגחלים). בקיצור, הרבה סיכוני כוויות לכל הגילאים.

על כך חשבו ב"אלטמן" וייצרו את "הידרוג'ל" בתרסיס שמטפל בכל סוגי הכוויות – מאש ועד שמש (עוד סיכון של התחלת העונה החמה והעצלות למרוח מספיק קרם הגנה…).

מהו "הידרוג'ל"? מדובר בתרסיס באריזה ייחודית עם מתז, שנועד לפזר את החומר במהירות, בנוחות ובשמירה על סטריליות (כי לא צריך למרוח חומר עם אצבעות או על כוויה ). מתאים לכל הגילאים כולל תינוקות ובגלל שהוא מורכב בעיקר ממים  הוא סופג במהירות את אנרגית החום שבכוויה ובכך מקל על הכאב ותחושת השריפה.

מרכיב נוסף רב חשיבות שנמצא בתרסיס הוא שמן עץ התה האוסטרלי  שיש לו תכונות חיטוי ואילחוש, כך שגם הכאב מופחת וגם ההחלמה טובה יותר ומהירה יותר.

חשוב מאד להחזיק מוצר כזה בארון התרופות (או בתיק, כשיוצאים לפעילות שכוללת מקורות חום כמו שמש או אש) מכיוון שהטיפול בכוויות הוא טריקי – כך למשל כשנכווים צריך להסיר בגדים אבל לא כאלה שנדבקו, צריך לקרר אבל לא בעזרת קרח או מי קרח שפוגעים עוד יותר ברקמות הפגועות ממילא, צריך לחבוש אבל שהחבישה לא תידבק (לשם כך יש ל"אלטמן" מוצר נוסף – תחבושות שלא נדבקות, לא רעילות ומתאימות לכל גיל, ונמצאות בשימוש בארגוני הצלה שונים ובשיתוף מד"א).

העקרון שמנחה את "אלטמן" הוא "מוצרים המשלבים את יתרונות הבריאות מן הטבע עם מהימנות המחקר המדעי" . החברה קיימת כעשרים שנה, אחת החברות המובילות בתחום תוספי התזונה, ויש לה מעל 100 מוצרים שונים לכל בעיה שרק תצוץ.

כולנו אוהבים חום, כולנו אוהבים אוכל מבושל, כולנו אוהבים אור, אבל כדי שנמשיך לחיות בהרמוניה עם מוקדי האש האלה, אנחנו חייבים להזהר ולהיות מוכנים לכל אפשרות, ו"הידרוג'ל" בתיק או בארון התרופות בבית, דואג שנהיה מכוסים.