דומינו'ס- דוז פואה!

 

BeFunky-collage (2)

לא כולם בישראל דוברים צרפתית, אבל יש ביטויים שכולנו מכירים- קרואסון, ז'טם וכמובן "דוז פואה" – שתים עשרה הנקודות האולטימטיביות שמעניקים השופטים לשיר המנצח בארווזיון. הנקודות הללו הן כל מה שכל צופה מצפה לשמוע, בעיקר אחרי המילה "ישראל".

אבל המספר 12 משמח לא רק כנקודות באירווזיון אלא גם בהפתעה מיוחדת שמכינים ב"דומינו'ס פיצה" לכבוד האירוע הגדול הזה- פיצה מטורפת עם 12 (!) תוספות בכל פיצה. גדול ומוגזם בדיוק כמו האירווזיון.

על מה בדיוק מדובר?

בשבוע של האירווזיון- החל מה12 למאי ועד ל18 במאי תוגש בסניפי הרשת (וכמובן במשלוחים) פיצה מטורפת, בשרית או צמחונית עם שתים עשרה תוספות עליה, מה שהופך אותה ליצירת אומנות קולינרית. מדובר במהדורה חגיגית ומיוחדת רק לשבוע הזה וחבל להפסיד.

ב"פיצה דוז פואה בשרית" – מעל לגבינה שהיא 100% מוצרלה ורוטב העגבניות המיוחד של הרשת, יש גם פפרוני, סלמי סרוולד משובח, חזה בקר, קבנוס, פלפלים קלויים, בצל סגול, עגבניות, זיתי קלמטה, קונפי שום, אקסטרה גבינת מוצרלה, גבינה בולגרית ופטריות.

 

20190513_204234

ב"דוז פואה צמחונית" – גם היא כמובן עם גבינת 100% מוצרלה ורוטב עגבניות ייחודי, יש פטריות, בצל סגול, זיתים ירוקים, עגבניות, תירס, פלפל ירוק, קונפי שום, זיתי קלמטה, גבינת עיזים, אקסטרה גבינת מוצרלה, גבינה בולגרית, וקונפי ארטישוק.

בטעימה מהפיצות ישנה חוויה ייחודית שבה לכל נגיסה יש טעם אחר ומרקם אחר, בהתאם לתוספות שיצאו בדיוק על אותה נגיסה, משהו שהוא סך של התוספות ביחד ועדיין כל אחת לחוד. ניכר שהמרכבים השונים של הפיצה נבחרו במיוחד כדי שיחמיאו, יתאימו וישתלבו אחד עם השני.

 

20190513_204340

גו קובי גו!!!!

פיצות ה"דוז פואה" מגיעות גם במבצע שבו פיצה אחת של דוז פואה +משפחתית קלאסית יעלו כל אחת 59.90 ₪ בלבד, כך שאפשר לקבץ את כל החברים לצפות בחלקי האירווזיון השונים (ויש שלושה כאלה, כך שאפשר ליהנות מהפיצה שוב ושוב). כמו כן באיסוף עצמי אפשר יהיה להינות מפיצות ה"דוז פואה" ב64.90 ₪ בלבד.