דומינו'ס- לטעום מכל העולמות.

אחד הדברים המאתגרים כשבוחרים מנה מהתפריט, היא שתמיד נדמה לנו שיש משהו נוסף טעים ואנחנו מפסידים. יש כאלה שהולכים על השיטה החברותית בסגנון של "אני אזמין לעצמי סלט עם הרוטב בצד, אבל אנשנש חופשי מהצ'יפס של בן הזוג כי הרי ידוע שכשזה לא מהצלחת שלי, זה לא משמין", אבל זו שיטה שלא תמיד זוכה לשיתוף פעולה ידידותי…

לכן אחד הלהיטים במסעדות תמיד היה "ארוחת טעימות" שבה מקבלים קצת מכל דבר וזוכים לטעום משהו אחר בכל ביס.

עכשיו הסגנון הזה מגיע ל"דומינו'ס" – לסידרה המיוחדת של השף אסף גרניט " Granit by Domino's Pizza" כשיש אופציה לפיצה שיש בה שלושה חלקים שונים, כל אחד בטעם אחר – בגירסה הצמחונית או הבשרית, ועל הדרך גם מכירים פיצות חדשות.

אז מה יש לנו בחידושים?

בקטגוריית הצמחוניות יש לנו – "פיצת ברוקוליש" – פיצה ירוקה שכוללת פרחי ברוקולי טריים שמביאים איתם רעננות וקראנץ', ביחד עם כדורי מוצרלה וגבינת פרמז'נו  גרנה פדאנה מפנקים, נגיעות שום קונפי שמעשירים את הטעם ורוטב פסטו עשוי היטב, והכל כמובן על הבצק המשובח שנפתח בעבודת יד ומורכב מקמח דורום ושמן זית כתית מעולה.

עוד בצמחוניות- "פלפלאז'"- פיצה שמהווה את "כנס הפלפלים לדורותיהם"- מגוון פלפלים שונים ובצורות עשייה שונות- מפלפל טרי קלוי בתנור, דרך רוטב פלפל אדום, נגיעות של פלפל פפדין אדום לטעם פיקנטי, והכל עם עגבניות שרי ושיני שום קונפי שבושלו בתהליך ארוך כדי להוציא מהן את המיטב. התוספות מגיעות על הבצק האהוב שהוזכר כבר למעלה, בתוספת כדורי מוצרלה נימוחים וטבעות בצל ירוק.

ובמחלקת הבשר יש לנו את הכוכבת החדשה- "יא סלמי"- שנאפית עם סלמי משובח שחתוך דק ומביא איתו טעמים מעושנים, ביחד עם פרחי ברוקולי טריים ושום קונפי, כשעל הבצק, ביחד שמן הזית כתית , יש גם רוטב פלפל אדום משובח, גבינת פרמז'נו גרנה פדאנה וכדורי מוצרלה. לצד הפיצה מגיעים שקדים קלויים לאקסטרה קראנץ'.

שלושת הפיצות הללו מצטרפות לאמהות המייסדות של פיצות השף של אסף גרניט –  "ארבע מחבתות", "בקרנה", "בצלאל", "פולנטה" ו"שקשוקית" (ולא נשכח את הפיצות שחיממו לנו את החורף במהדורה מיוחדת- "מלכת השוק", "פלנצ'ה עגבניות" ו"102").

ועם כל הטעמים הללו ברור שיהיה קשה לבחור, ולכן מגיעה ארוחת הטעימות- כשיש גירסה צמחונית (שבה שתי הפיצות הצמחוניות החדשות מצטרפות ל"ארבע המחבתות" הקלאסית) וגירסה בשרית (הפיצה החדשה מצטרפת ל"בקרנה" ו"פולנטה")

אנחנו בחרנו להזמין את הגירסה הצמחונית ומה שהיה נחמד במיוחד היה המגוון של הטעמים והמרקמים, אז במקום לאכול כל חלק לחוד, פשוט נגסנו פעם מזה ופעם מזה. קשה לי להחליט גם מה החלק האהוב עלי בגלל השוני הרב, רק אציין שבפיצת הפלפלים יש קצת פיקנטיות ולכן העדפתי לקפל את הבצק וליצור מעין כריך שיתן לי איזון .

לכבוד ההשקה- מחיר הפיצות החדשות יעמוד על 58 שקלים לפיצה בהזמנת שני מגשים- פיצת שף ופיצה משפחתית 100% מוצרלה.

אז הקיץ הזה כבר לא צריך להתלבט, הכל מגיע במגש אחד!