דומינו'ס מחממת את החורף עם שף גרניט

אחרי שהתרגלנו לגורמה בפיצות, וטעמנו את הפיצות המיוחדות שהביא לנו שף גרניט בקיץ, איך אפשר בלי לגוון משהו לחורף?

אז את מאור כהן בפרסומת אולי צריך להכריח לגוון בפיצה שלו, אותי ממש לא ושמחתי לשמוע על הפיצות החדשות של שף גרניט ודומינו"ס לקראת החורף.

במה מדובר? שלוש פיצות  שכוללות חומרי גלם איכותיים (ותיכף תשמעו איזה), עם תהליך הכנה על מחבת, מה שנותן אקסטרה פינוק, בצורה מלבנית כמו הקודמות אבל בטעמים שונים ומפתיעים כיאה לשף גרניט.

אז מי הכלות החדשות?

"מלכת השוק"- שימו לב כמה דברים טובים יש עליה – כרובית אפויה בתנור עם קונפי עגבניות וקונפי שום, שמביאים לנו את השוק וניחוחותיו הישר לצלחת, ביחד עם כדורי בייבי מוצרלה פינוקיים, גבינת פרמז'נו פדאנה מגורדת והכל מלווה ברוטב שמנת אלפרדו (נו, איך אפשר לא להזיל ריר רק מלקרוא את זה, ועוד לא סיימנו אפילו?) והכל על מצע עלי תרד טריים  ובצק דק שנפתח ידנית  על מצע קמח דורום , כמובן בשידוך עם שמן זית כתית מעולה. וכאילו לא מספיק כל זה- מקבלים בצד גם עלי פטרוזיליה קצוצים טריים וצנוברים- בשביל הפיזור האחרון.

אז ברור שכשהייתי צריכה לבחור- זו הפיצה שבחרתי.

שתי הפיצות הנוספות, והמגרות לא פחות הן-

"פלנצ'ה עגבניות"- חגיגת עגבניות מהסוג שהשף מהתוכנית המתחרה היה מאד אוהב- קונפי עגבניות שרי בשני צבעים, עגבניות מיובשות ועוד מליון סוגי עגבניות בכל הצבעים,  ביחד עם קונפי שום, גבינת פרמז'אנו פדאנה מגורדת, רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכמובן בייבי מוצרלה, וגם כאן הבצק המשובח שכבר הוזכר קודם, עם שמן זית איכותי, תבוספת נגיעות פסטו, ובצד- כן גם כאן יש תוספת לפיזור- צנוברים.

"102" – הפיצה שהכי סיקרנה אותי אבל גם תיסכלה אותי- השם שלה, שמקושר למספר הטלפון של הכבאים, רמז לחריפות מעניינת, אבל מה לעשות שכפולניה קלאסית אני לא מסוגלת לאכול חריף, ולכן הסכמנו בבית שבפעם הבאה שנזמין מדומינו'ס את פיצות החורף, נזמין בשני טעמים- כי יש בבית שניים שכן אוכלים חריף, ובכיף. ומה יש שם? החריפות מגיעה משילוב של שלושה זני פלפלים חריפים- סודני, מיני שיפקה ופלפל דובדבן חריף, וכדי להוסיף על החגיגה יש עוד פלפלים קלויים צבעוניים, פלפל ירוק טרי וקונפי שום, למקרה שפספסנו את הטעם… הכל מגיע עם רוטב עגבניות משובח, עלי בזיליקום טריים ובייבי מוצרלה, וגם כאן הבצק המפורסם עם שמן הזית ולמי שהחריפות עדיין לא מספיקה- מקבלים בצד גם צ'ילי גרוס .

איך לא נתחמם בחורף אחרי כל זה?

ועכשיו במחיר מבצע מחמם – 58 שקלים לכל פיצה בקניית שתי פיצות- דומינו'ס שף +פיצה משפחתית 100% מוצרלה.