דון פרדו- הדון החדש של אם המושבות!

פיצה- המאכל האולטימטיבי של בערך כל העדות וכל העמים. פיצה איכותית- החיפוש אחר השלמות, כי פיצריות יש הרבה, איכות יש מעט.

פיצה "דון פרדו" שהחלה בפתח תקווה, חזרה לסניף שני בעיר- אחרי השקת הסניף ב"סירקין" כשהשבוע הושק ברוב פאר ( ופיצות, ובלונים, מגנטים קיאק פירות, תקליטן והמון אורחים), הסניף ברחוב קפלן 15, ממש בצמוד למסוף " שניידר".

"דון פרדו" הוקם על ידי ניר גלאם לפני כעשרים שנה, והפך ללהיט בגלל המרקם המיוחד והאיכות.  את הידע רכש ניר כשנסע במיוחד לרומא , וחזר עם תובנות שעוזרות להפוך את הפיצה של "דון פרדו" ליצירת אומנות טעימה על הצלחת. (עזבו צלחת- בידיים!!).

מה שמה שאני אוהבת בסניף החדש, כמו גם בכל "דון פרדו" הוא שכל ההכנה נעשית מול עיני הסועדים,  בעבודת יד כמובן, שיכולים לראות באיזו אהבה ואיכות מטופלת הפיצה שתיכף מגיעה אליהם מהבילה, אחרי ביקור בתנור לבנים כמו בדרום אמריקה.

וחומרי הגלם? הרוטב הוא מעגבניות טריות בתוספת 17 תבלינים שונים ועשבי תיבול שמהולים בשמן זית איכותי, והגבינה היא 100% גבינת עמק שמגיעה כל בוקר מתנובה.

המתכון הוא מסורתי קלאסי אבל הייחוד בסניף החדש הוא התוספות המעניינות והמיוחדות שניר מביא לפיצה.

אז קחו את המשפחה והחברים, שבו בתוך הסניף או בשולחנות בבריזת הערב , הזמינו לכם פיצה מתוך התפריט (ויש גם סלטים , פיצה טבעונית, ומחירים אטרקטיביים כמו מגש פיצה ענק פלוס קוקה קולה ליטר וחצי ב78 בלבד!), השתדלו להתאפק כמה שניות כדי לא לשרוף את הפה (אבל ביננו, אף אחד לא יקשיב לי פה…) ותהנו !!