דוקטור עור – ליופי צעיר

גיל הנעורים וההתבגרות תוסס ועמוס, לימודים, תחביבים, חברים ובילויים, וחשוב להיראות טוב.

החשיבות עולה עוד יותר עם כל הצילומים האינסופיים שעולים לרשתות החברתיות, והמצלמות שהופכות לאיכותיות וחדות יותר ויותר, כך שכל כתם וכל פצעון הופכים ל"מפגע" אסטתי מעצבן.

כדי להלחם ולמנוע אקנה ופצעונים למיניהם שנוטים להגיע דווקא בגיל הזה, נאלצו נערות להשתמש במוצרים שיועדו לכל סוגי העור, ולווא דווקא הותאמו לעור של נערות ולתהליכים הייחודיים העוברים עליו בגיל זה.

חברת "דוקטור עור" המשווקת על ידי ניאופרם מוצרי צריכה משיקה בימים אלה את סידרת "דוקטור עור YOUNG" – במיוחד לגיל הנעורים.

חברת "דוקטור עור" המשווקת על ידי ניאופרם מוצרי צריכה משיקה בימים אלה את סידרת "דוקטור עור YOUNG" – במיוחד לגיל הנעורים.

הסוד טמון ברכיב הפיקוסכריד AC. זה נשמע כמו שם מסובך אבל זהו רכיב שמאזן את הפרשת השומן בעור, זו שגורמת להופעת האקנה והפצעונים ,מטהר ומרגיע את העור ומביא לכך שהעור נראה הרבה יותר טוב ובריא.

סידרת מוצרי YOUNG פותחה על ידי רופאי עור שגילו שהרכיב הזה, שמופק מאצה ספציפית, כשהוא משולב עם אנזים שמופק מבקטריה, ועם אבץ, יוצר איזון של הפרשת השומן בעור. מחקרים שערכו הרופאים גילו כי מי שהשתמשו ברכיב זה ייצרו פחות סבום (הוא השומן שמצטבר והופך ל"ראשים שחורים" ולפצעונים) ופגמי עור.

בסדרת YOUNG חמישה מוצרים שמהווים "מעטפת" של כל מה שנערה צריכה כדי לשמור על עורה-

מסיכת חימר- שסופחת עודפי שומן, מרגיעה את העור ומנקה אותו, מצויינת לעור מעורב עד שמן. שימוש קבוע מפחית את הופעת הנקודות השחורות.

סבון פחם פילינג- תרחיץ גרגרים לניקוי יומיומי של עור הפנים. פחם הוא אחד החומרים היעילים ביותר לניקוי, הוא מטהר את הנקבוביות לעומק וסופח אליו לכלוך ושומן, כך שהפנים נשארות נקיות ולא מבריקות. הסבון אינו מייבש את העור ומותאם לחומציות הטבעית של העור.

קצף לניקוי הפנים- בעזרת "ענן" של קצף קליל, הסבון מסיר את כל מה שהצטבר על העור במשך היום – לכלוך, שאריות איפור וכמובן עודפי שומן. העור מקבל רוגע מיידי בזכות שיבולת השועל והופך להיות כזה שכיף ללטף.

טיפול יום נקודתי – ג'ל שקוף שסופח עודפי שומן ולחות ומיועד לטיפול נקודתי בפגמי עור. הוא פותח נקבוביות, מטהר אותן לעומק ומייבש את הפגמים בלי לגרום גירויי עור. ממש כמו קוסמטיקאית פרטית בנוחות של הבית.

טיפול לילה נקודתי – בצבע לבן, כדי שנראה בדיוק במה אנו מטפלות, סופח עודפי שומן , מטהר ומייבש פצעונים. כשמתעוררים בבוקר מגלים שהעור הרבה יותר רגוע ורענן.

כשבחנתי את המוצרים השונים , למרות שאינני נערה, יכולתי לחוש את הרעננות של העור לאחר השימוש, כשהחומרים עצמם אינם מכבידים, קלים לשימוש ומשיגים תוצאות ניכרות לעין, כל זאת במקביל לאריזות נוחות וניחוחות מרגיעים.

כל המוצרים נבדקו לעור רגיש, אינם מכילים פראבנים, ולא נוסו על בעלי חיים.

מוצרי "דוקטור עור" משווקים על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקים בפיתוח , ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם במגוון תחומים כמו דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, הגיינה ועוד.

מעבר לסידרת YOUNG ניתן למצוא מוצרי "דוקטור עור" לטיפולי אנטי אייג'ינג, הגנה בפני השמש, טיפוח עור הפנים והגוף, וסדרות טיפוליות נוספות.

את מוצרי סדרת דוקטור עור YOUNG ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ.

עוד פרטים על סידרת YOUNG כאן, ובדף האינסטגרם.