דוקטור תציל אותי (מהשמש!)

אחרי שכבר בדקתי כאן בבלוג כמה וכמה ממוצרי "ד"ר פישר "– בעיקר פריטים מסדרות ההגנה מהשמש של "אולטרסול"- וכמובן את ה"אולטרסול MEN" ששומר על הגברים שלנו בריאים ומוגנים (ונראים פיצוץ), הגיע הזמן ללכת לבדוק את המקור- מנין הכל מתחיל.

לשם כך נסענו לצפון, למפעל "ד"ר פישר" – לראות – הכצעקתה?

בכניסה קיבלנו חלוקים וכובעים, למען שמירת הנקיון המקסימלית , והראשון שפגשנו היה המנכ"ל משה זילברשטיין שהסביר אודות המפעל, המוצרים ובמיוחד הסידרה לגבר.

ל"ד"ר פישר " ידע דרמטולוגי של מעל חמישים שנה, שמיושם בחידושים ובמוצרים קלאסיים כאחד. המפעלים הם בעלי תו תקן פלטינה – יוקרה שמוענקת למי שיש חמישה תקני איכות.

 

הסיור במפעל החל, ובדרך בין פס ייצור אחד לשני למדנו על המגוון הענק שיש במחלקת ההגנה מהשמש- המוצרים הקלאסיים, מוצרים לעור רגיש, לילדים, לספורטאים, לעור רטוב ולתינוקות. למעשה חשבו כאן על הכל- גם לכאלה שמבלים זמן רב בחוץ , גם לילדים חסרי סבלנות, ובעיקר למי שנכנס ויוצא מהים או הבריכה ולא מתנגב היטב, מה שיכל היה לקלקל מריחה של קרם הגנה, שכאמור במקרה של אולטרסול ניתן למרוח על עור רטוב כך שאין שום בעיה.

במסגרת הסיור ראינו איזו תשומת לב וריכוז מגיעה מכיוון העובדים שנותנים יחס אישי לכל בקבוק, שפופרת או מיכל, כדי לוודא שהם יוצאים מושלמים. בתמונות אפשר לראות חלק קטן מהמפעל, כולל את המיכלים הענקיים שהכילו סבון בניחוחות כל כך טובים שהייתי חייבת להנציח את עצמי (כי בזמן שאחרים עושים סלפי עם נשיאי ארצות הברית, אני מעדיפה לעשות סלפי עם סבון ידיים ורדרד ומקציף עם ריח מטריף).

במחלקת התרסיסים יש טכנולוגיות מיוחדות , ובראשן ה"PURE SPRAY" –  טכנולוגיית הדגל של מוצרי ההגנה. ה"פיור ספריי" הוא שיטה לפיה אין בתרסיסים גז, בניגוד למתחרים שגורמים לחומר להתפזר באמצעות גז בישול דליק. במקרה של "אולטרסול" הלחץ מושג באמצעות אוויר , בשיטת מיכל בתוך מיכל (כפי שאפשר לראות בצילום החתך). היתרונות הם אדירים- אין רעילות של גז דליק, אין פגיעה בסביבה, ומה שיוצא מהפייה הוא מאה אחוזי חומר. יותר מכך, לתרסיסים יש תכונה נהדרת של התזה בכל זווית- 360 מעלות, כך שכבר לא צריך טובות ממישהו אחר כדי שידאג שהגב שלנו יכוסה בחומר הגנה, אפשר להתיז מכל כיוון ולהיות בטוחים שקיבלנו את כל החומר במקום שרצינו (ועכשיו צריך תירוץ אחר לפנות לחתיך ההוא שיושב לידנו על החול….).

ההתזה גם היא רציפה ואחידה, עם אלומת פיזור צרה, כך שלא צריך להתאמץ, ולא מתבזבז חומר. הסגירה ההרמטית הכפולה עוזרת לנו לשמור על החומר לשנים ארוכות, כך שאפשר להיות רגועים שתמיד אם יזעיקו אותנו ככה פתאום נניח לחופשה באקפולקו (או סתם ליום כיף בים) אנחנו מכוסים.

בגלל שהמיכל מכיל רק את חומר ההגנה ולא גז, בפועל מקבלים יותר תכולה במיכל אחד, שבעצמו עשוי מחומרים קלים למיחזור.

בהמשך הסיור לא פספסנו את החלק האחורי של המפעל, שבו מנקים את השפכים ודואגים ששום דבר לא יגיע לסביבה , והכל יטופל בצורה מסודרת , מה שחשוב מאד לעתיד שלנו ולעתיד ילדינו.

ל"ד"ר פישר " מאות מוצרים, בתמונות אפשר לראות דוגמה קטנה בלבד מכל המבחר הענק, כך שאפשר בהחלט לומר שעם רופא כזה, אנחנו מוגנים, נינוחים ומרגישים נפלא (וגם הגבר שלנו כמובן…)