דלתות "חמדיה" ודלתות "רשפים" – העונג שבכניסה, היופי שבבית.

1

אז פעם היתה דלת שהגיעה עם הדירה. אחר כך הגיעו דלתות הביטחון לכניסה של הבית והיו גנריות. בחדרים השונים נשארה הדלת של הקבלן, חסרת מעוף ומשעממת. לעיתים הגיוון היחיד שלה היו מגנטים של נותני שירותים מפוקפקים בצד החיצוני, ומזכרות מחתונות של האחיין מהצד הפנימי.

לאט לאט כבשו הדלתות את מקומן הראוי- במגוון התפקידים שלהן הכולל נתינת פרטיות, יצירת הפרדה בין חללים, השתקת רעשים ויצירת מקום שלו ורגוע, וכמובן, העיצוב שמתכתב עם עיצוב הבית כולו.

2

באולם התצוגה החדש באשדוד מתאחדות דלתות הפנים של "חמדיה" עם דלתות הכניסה של "רשפים" ליצירות עיצוביות מסוג חדש.

ל"חמדיה" ישנן שתי קולקציות חדשות של דלתות פנים ההופכות אותן לפריט עיצובי-

סדרת  HIGHLINE (הייליין) –כי לבן זה כבר פאסה, ונגיעות צבע מחדשות את כל האווירה, משתלבות עם פרטי הריהוט ומאופיינות בצבעים המעודכנים ביותר בעיצוב פנים, בצירוף ידית מעוצבת.

ניתן להשיג את סדרת HIGHLINE ב – 5 צבעים שונים: שחור, לבן, אפור בהיר, אפור כהה ושמנת,  המשלבות  מסגרת משקוף וידית ב- 6 צבעים שונים: שחור, לבן, זהב, אפור, ורוד עתיק וירוק בקבוק.

3

דגם NOK (נוק) – דלת השוברת את התבנית הסטנדרטית של חריטות ריבועיות והופכת את החריטות לאלכסונים, קווים שבורים ומעודכנים.

ניתן להשיג בכל גוון ממניפת הצבעים של דלתות חמדיה ובגוון עץ טבעי של הדלת ללא צביעת החריטה.

החידוש של "רשפים" הוא דגם "MOON שמעוצב בצורה א-סימטרית, עם ידית שקועה,  באווירה הייטיקית ואלגנטית.

הבונוס- ניתן לשלב את דלת הכניסה של "רשפים" עם עיצוב החלק האחורי שלה כדלת פנימית של "חמדיה"  כך שהצד שאנו רואים כשאנו בתוך הבית מתאים לשאר דלתות הפנים של הבית.

בסדרת "מון" יש פלטת צבעים קרירה ועדכנית לפי המגמות העכשיוויות של עיצוב פנים.

4 ניר מזרחי

עוד כמה הפתעות מבית "חמדיה" ו"רשפים"

  1. כל הייצור נעשה בישראל, תעשייה כחול לבן לתפארת.
  2. דלתות ה"אולטרה קוויאט" מאפשרות להשתיק את הרעשים מבחוץ ולהינות משלווה בחדר, כמו שלקוחות אומרים "הפכתם את חדר השינה לצימר".
  3. אחד העיצובים היפים הוא צבע הקאנט המקיף את הדלת, שמגיע בצבע נגדי. כשהדלת סגורה לא מבחינים בו אבל כשהיא פתוחה, מה שבדרך כלל קורה בחדרים שונים, אפשר לראות את הניגוד היפיפה של הדלת והמסגרת שלה.

5

(למעלה- מערכת הדלת השקטה, למטה משמאל – החלק האחורי של דלת כניסה, מעוצב בדיוק כמו החלק החיצוני של דלת פנים – הימנית בתמונה)

6

את כל הדלתות ניתן לראות בצירוף יעוץ וליווי לבביים במיוחד באולמות התצוגה המפוזרים ברחבי הארץ.