דניאל ליבמן ב"בוניטה" – כי למגע יש כוח!

3

בין אם אתם כל היום יושבים מול מחשב, על ההגה או מתכופפים מליון פעם אחרי הילדים, בסוף מרגישים את התוצאות על הגוף. הרגשת הכאב, התפיסות או טווח התנועה המתקצר מאותתים לנו שצריך לטפל בבעיה לפני שתחמיר ותהרוס לנו את איכות החיים.

עיסוי הוא דרך מצויינת לטפל בגוף אבל איך נבחר את המטפל הנכון?

הגעתי אל "בוניטה" , מכון היופי של אידית מורנו בו הייתי כבר בעבר וראיתי שמלבד הטיפולים שהיא מציעה, בשיטות חדשניות ובלעדיות, עכשיו ניתן לקבל שם גם עיסויים רפואיים הוליסטיים המתאימים לסוגי כאב שונים, לאורח החיים ולצרכים המשתנים בין אדם לאדם.

דניאל ליבמן הוא  מוסמך מכללת רידמן לרפואה משלימה אינטגרטיבית המטפל בשיטות שונות כמו עיסוי הוליסטי שוודי, עיסוי רפואי, כוסות רוח, נקודות לחיצה ושימוש במכשיר הIASTM היוצר מניפולציות לרקמות הרכות.

1

בתחילת פגישתנו דניאל בדק איתי האם יש מגבלות מסוימות או חלקים בגוף שאני מעדיפה שלא יטופלו, והאם יש אזורים שאני מעוניינת במיקוד מיוחד.

לאחר ששמע בדיוק את מה שמפריע לי , לקול מוסיקה רגועה, דניאל החל לטפל בי, בעודו מוודא שמידת הלחץ היא המידה הרצויה, וכי בכל רגע נתון אני יכולה לבקש להחליש או להגביר את הלחץ.

במהלך הטיפול דניאל היה קשוב לתגובות הגוף שלי כמו הקושי שלי לשחרר, וניווט את התנועות בהתאם.

תחושת נינוחות ליוותה אותי בדרך הביתה, כשניסיתי להניע את החלקים התפוסים שלי גיליתי שטווח התנועה שלי בהחלט גדל .

את דניאל אפשר לפגוש בימי חמישי ב"בוניטה", כך שעכשיו, מלבד טיפולי פנים מתקדמים, ניתן באותו המקום לטפל גם בגוף ולצאת עם חוויה כוללת.

כדי לתאם טיפול אפשר ליצור קשר בטלפון 052-899-5097 או בדף הפייסבוק.