דרמה סאן דיפנס – ההגנה שבפנינה

שמש שמש אל הים, שמש שמש כמה חם. הקיץ הישראלי הוא שטוף שמש. לא סתם מגיעים לכאן תיירים ממדינות הקור והאפרוריות, לשכב על חוף הים ולספוג את החום והאור. אבל מה שנעים, יכול גם להיות מסוכן- קרינת השמש יכולה בצד הליטוף גם לגרום לנזקי עור שחלקם בלתי הפיכים, וגם לטווח ה ארוך למחלות עור קשות.  כולנו כבר יודעים שצריך להיות "חכמים בשמש" ולהשתמש בקרם הגנה, אבל בשוק יש כל כך הרבה מבחר, איך נדע מה הכי יעיל עבורנו?

כללית אסטטיקה משיקה קרם הגנה לשימוש יומיומי  בשם הקצת ארוך – "דרמה סאן דיפנס+50 UVA/UVB SPF" שמבוסס על טכנולוגיה מיוחדת הקרויה "הפנינים" שעובדת על הגנה מקיפה יותר ויעילה יותר.

איך זה בדיוק עובד?

במסנני הקרינה שאנו מכירים, יש שני סוגי חומרים – חומרים אנאורגניים- מינרליים, וחומרים אורגניים כימיים. הבעיה- המסננים הכימיים נספגים בעור וכך מופחתת ההגנה.  ב"דרמה סאן דיפנס" יש שיטה חדשנית שבה החומרים האורגניים נמצאים בתוך מיקרו קפסולות סיליקה שקופות – הן הפנינים, שמתיישבות על העור ונצמדות אליו ושום דבר לא חודר לעור- כל ההגנה היא מלמעלה ומבחוץ, במקום שהיא הכי נחוצה.

שקיפות הפנינים מאפשרת לחומרים שבתוכן לעבוד היטב ולהיות עמידות יותר.

ניסיתי את המוצר על עורי (הלבנבן מאד יש לציין, שבזמן חשיפה לא מוגנת לשמש הופך לאדום מבעבע). המריחה היתה נוחה ונקייה, האצבעות שלי נשארו נקיות, מה שמאפשר בחוף הים למשל להתמרח ואז לא להפוך לשניצל בגלל החול שנדבק. ניסיתי לחפש ריח, יש רק ניחוח מאד עדין של קרם גוף, שרק בהרחה ממש קרובה של האף אל העור ניתן להרגיש. הקרם נמרח במהירות וצבעו הלבן נעלם בקלות.

מה שעוד נחמד הוא שהמוצר מתאים לכל הגילאים, כך שלא צריך להסחב עם כמה בקבוקים, מספיק אחד קטן שמתאים מילדים ועד  לבוגרים שמטופלים  ברטינואידים,  בעלי עור בוגר עם כתמי גיל ופיגמנטציה, אנשים שעוברים טיפולי הבהרה, פילינג, הסרת שיער  או הזרקות (שהן דבר נפוץ מאד היום ודורש התייחסות זהירה )ועוד.

על הדרך יש במוצר גם תמציות צמחי מרפא, ויטמין  E וחמאת שיאה כך שהעור מרגיש כאילו נמרח בקרם גוף עשיר אבל לא שמנוני.

חשוב מאד להתגונן מפני השמש ואם יש מוצר שעוזר לנו יותר, הוא בהחלט מומלץ.