ד"ר אלמן- היופי בידיים שלה.

המראה המושלם שלנו הוא בערך בשניה שאנו נולדים – "עור של תינוק" שנשאר כזה בערך חמש דקות, כי מיד לאחר מכן מתחילים תהליכים שאנו קוראים להם "חיי יומיום" שמשאירים חותמם על העור, גם אם ממש נקפיד. כל תנועה בפנים, אפילו כל מצמוץ , משאיר אחריו בסופו של דבר קמט, כל חשיפה לשמש, גם בחורף, יכולה לגרום לכתמים, הגנטיקה תורמת אף היא לכל מני דבלולים ושומות, נימים וצלקות, כל תולדותינו חקוקים בעורינו, תרתי משמע.

ניתן לטפל ולשפר את מראה העור והגוף, ובכך את התחושה שלנו והביטחון שלנו, גברים ונשים כאחד, אבל איך נדע לבחור את המטפל הטוב ביותר?  מדי פעם מתפרסמות ידיעות על כל מני אנשים שטופלו בידי שרלטנים שגרמו להם נזקים איומים, חלקם בלתי הפיכים, אז איך בוחרים?

הקריטריון הראשון הוא ההכשרה המוכחת של המטפל, האם מדובר בקוסמטיקאים? ברופאי עור או ברופאי שיניים שהחליטו להשלים הכנסה על ידי הזרקות שונות?

כדי להיות בטוחים שאנו בידיים טובות, שווה לפנות לרשת הקליניקות המובילה בארץ בתחום הרפואה האסטטית- הקליניקה של ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית  בעלת שם עולמי.

לרשת כמה סניפים- בתל אביב, ראשון לציון וחיפה, כך שהגישה נוחה מכל מקום בארץ.

את הידע הרב שלה צברה ד"ר אלמן  בתחילה כמתמחה בבית החולים איכילוב בתל אביב, שם נחשפה לטכנולוגיית הלייזר, שעוררה בה את הרצון לחקור ולעסוק בפיתוח מכשירי לייזר בתחום הפילינג ביחד עם צוותי רופאים מארצות הברית וסקנדינביה. למעשה, המרפאות של ד"ר אלמן הן המרפאות הראשונות אשר ביצעו טיפולים אסתטיים בלייזר, וכשמבקרים במרפאות היום ניתן לראות שכל חדר וחדר מחדרי הטיפולים מצוייד במכשירים שנראים כמו חללית משוכללת, לטיפולים המיטביים.

המכשור משתמש בהבזקי אור , באור כחול ,בגלי רדיו ובחום לטיפול פילינג לפנים, אקנה, כתמים, הצערת העור ומיצוקו, שיפור צלקות וחידוש העור, לצד הסרת שיער בלייזר.

הקליניקות של ד"ר אלמן זכו בזכות לבצע ניסויים קליניים וטיפולים באישור הFDA- ארגון המזון והתרופות האמריקני, ספריה של ד"ר אלמן זוכים להצלחה רבה והיא מככבת בתוכניות טלווזיה בנושאי יופי.

כבר כשנכנסים למרפאות המעוצבות באווירה רגועה ונעימה, מבינים שאמנם מגיעים כדי לטפל בבעיה שלרוב היא איננה רפואית, אבל הגישה היא מקצועית מכיוון שהדבר החשוב ביותר הוא קודם כל הידע שלא רק ישפר את העור אלא גם ישמור על בריאותו.

לכל מטופל יש תוכנית אישית בליווי הרופאים, האחיות, המטפלות והצוות הניהולי.

במקום מטפלים גם בשיפור מרקם העור, יישור ומילוי קמטים, הסרת כתמים, הסרת קעקועים (מה שפותר בעיות של שטויות שעושים ברגע בגיל צעיר ואז מצטערים עליהן אחר כך), כריתת שומות, נגעים וגידולי עור באמצעות טיפולים כירורגיים, מיצוק עור הפנים והגוף (באמצעות טיפול בצלוליט), טיפול בצלקות אקנה, מילוי והזרקות, המסת שומן בקור, אנטי אייג'ינג, טיפול בהזעת יתר ועוד.

בשיחה עם ד"ר אלמן מבינים כמה שאנו בידיים טובות, וזו הסיבה שהרשת פועלת כבר עשרים שנה ולקוחותיה המרוצים חזורים לטיפולים נוספים.

מעכשיו אין צורך להתייסר בגלל הכתם על הפנים (שגם שכבת מייקאפ לא תעזור לו) או הכתמים על הידיים שמסגירים גיל, גם לא בגלל הצוואר הנפול או הנימים, היום אין סיבה "לקבל את הזיקנה" כי בסופו של דבר כולנו רוצים להראות טוב ולהרגיש טוב, ואם אפשר לשפר בצורה בטוחה ומקצועית, למה לא?