ד"ר סגל- המרכז לאסטטיקת הפנים והשיניים- לכרטיס הביקור שלכן.

20191126_183320

 

הפנים הן ללא ספק כרטיס הביקור שלנו. אם בגוף עוד אפשר לטשטש דברים המפריעים לנו בעזרת ביגוד, הרי שכל זמן שאנו לא עוטות רעלות, הפנים שלנו גלויות והן גם הדבר הראשון שכל מי שפוגש אותנו רואה.

היופי של הפנים מושפע משני גורמים עיקריים – העור שלנו, והשיניים שלנו, שכן חיוך יסגיר שיניים שאינן מושלמות, ואם נתאפק ולא נחייך, גם כאן הרושם לא יהיה טוב.

ד"ר יהודה סגל משלב בין שני העולמות, ובקליניקה שלו ניתן לקבל טיפולי רפואת שיניים, הן למטרות בריאות והן למטרות יופי, ולהשלים את המראה באמצעות טיפולים אסטטיים של הזרקות – בוטוקס ומילויים שישלימו את המראה. בעזרת שילוב זה משיגים פנים יפות, קורנות, בריאות ומושכות.

השימוש בבוטוקס כדי להלחם בקמטים ידוע לכל, ונשים רבות פונות להזרקה כדי להצעיר את העור ולהלחם בסימני הגיל.  הזרקות הבוטוקס מועילות לקמטי ההבעה בין הגבות, לקמטים סביב העיניים (מה שמכונה "רגלי עורב"), קמטי המצח וסביב הפה וכן להרים את הגבות ולתקן א-סימטריה.

הגעתי לפגוש את ד"ר סגל במכון הקוסמטיקה והטיפוח "בוניטה"  של אידית מורנו ברמת גן. את הטיפולים אפשר לקבל גם במרפאתו בפתח תקווה.

20191126_182052

לאחר בירור על מצבי הבריאותי ומה אני בעצם מצפה, בחן הדוקטור את פניי, סימן את המקומות הרצויים להזרקה והכין מזרק מיוחד השולט על כמויות החומר המוזרקות, ועל הדרך גם כמעט שאי אפשר לחוש בו.

כמה דקות וקולות תקתוק לאחר מכן, וסיימנו.

קיבלתי הנחיות של מה מותר ומה אסור בשעות הקרובות ושוחררתי לדרכי חלקה מתמיד.

ד"ר סגל הוא בוגר לימודי רפואת שינים שנת 1987, בעל הכשרה בתחום השיקום הפרוטטי באוניברסיטת תל אביב, ובתחום השתלות שיניים בבי"ח איכילוב – תל אביב, הוא בוגר מכללת מדיסין במסלול רופאים בנושא אקופונקטורה ורפואה סינית, בוגר לימודי אסטתיקת הפנים ואנטי אייג'ינג במסלול מיוחד לרופאי שיניים בהנחייתה של דר' קרופניק.

בעבר הוא ניהל כעשר שנים במרפאת שיניים של קופת חולים מאוחדת, ועבר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל.

מעבר לבוטוקס ניתן לקבל מידי ד"ר סגל גם הזרקות חומצה הילארונית. החומצה נמצאת באופן טבעי בגוף ושומרת על הלחות, אך מתמעטת עם השנים, מה שיוצר ירידה בנפח. הזרקת חומצה הילארונית מוסיפה לחות ונפח לעור, אלסטיות, מטשטשת קמטים, מעצבת את קו השפה ומעבה שפתיים דקות, ממלאת שקעים ומעלימה קמטים.

20191126_183406

את הטיפולים ניתן לקבל במרפאתו של ד"ר סגל – שפירא הרמן צבי 11, כניסה א', קומת קרקע. פתח תקווה, בטלפון 03-9345350  / 03-9307018, וכן ב"בוניטה" – המרכז לקוסמטיקה וטיפוח.

"בוניטה"   הוא של אידית מורנו, קוסמטיקאית בעלת הסמכה פרא רפואית ונסיון של מעל לעשרים שנים.

בקליניקה שלה, המעוצבת באווירה חמה ומפנקת, ניתן לקבל שפע טיפולי יופי בטכנולוגיות מדוייקות לתוצאות מקסימליות. אידית מתמחה באסטטיקה של הפנים בשיטות בלעדיות ומתקדמות.

כך למשל ניתן לטפל באקנה, הבהרת פגמטנציות, הצערה וחידוש של העור ועוד, וכל זאת בשילוב ארומותרפיה ורקיחת תערובות המתאימות בדיוק ללקוחה (וגם ללקוח!).

20191126_183310

מידע ניתן למצוא כאן , ויצירת קשר היא בטלפון 052-899-5097

כל שנותר לעשות הוא ליצור קשר עם ד"ר סגל ועם "בוניטה" ולחייך מול הראי!