"האחיות המוצלחות " של גורי אלפי.

right

עבודת הבימוי הראשונה של גורי אלפי היא הסידרה "האחיות המוצלחות שלי" שעולה בקרוב על המסכים בYES. נדמה שגורי הוא הבחירה המושלמת לביים סידרה נשית, שהדומיננטיות של בנות המין היפה קובעת את הטון. גורי, פמיניסט שבחר להוסיף לשמו את שם משפחתה של זוגתו, ואב לארבע בנות, גלש בטבעיות לתפקיד הבימוי, לתסריט של יוצרות הסידרה – גלית חוגי הסטנדאפיסטית, ונעה ארנברג.

הסידרה מתחילה בנקודת משבר בחיי שלוש אחיות- כשההורים מוכרים את דירתם ויוצאים לטיול ביאכטה מסביב לעולם, והבנות נותרות להסתדר לבד – אחת מורה בשם אורית(דנה סמו – כן, אשתו של…) שעדיין לא מוכנה להודות שהיא לסבית, למרות שהיא מנהלת חיי זוגיות ואהבה עם אישה, אחת חיילת בשם מור (טס השילוני) ואחת מובטלת  – נטלי, שיש לה אמירה על כל דבר (נלי תגר- כוכבת "אפס ביחסי אנוש").

2190720492

נכון, יש גברים , אבל הם סייד קיק- מהאקס המיתולוגי, דרך המאהב הנשוי, או השותף לדירה שהופך אותה ל"קן" של תנועת נוער. הורסת במיוחד החברה הטובה של השילוני בתפקיד חיילת שלא סותמת את הפה לרגע, ובכלל, קטעי הצבא כל כך נוסטלגיים מצד אחד ואותנטיים מצד שני שהם יוצרים התחברות רבה לצופים.  בין השורות ישנם גם הקונפליקטים כמו "מהו החלום שלך" שמציב מראה בפני דור הY  שפשוט לא סגור על עצמו, ובחורה שמעדיפה לנשנש במבה לצלילי וורדינה כהן, מאשר לחפש עבודה, ולסבית שמופתעת לגלות שסבתא שלה היתה שם קודם.

 

 

הופעות אורח רבות יש בסדרה, מתיקי דיין , שהיא מנהלת בית ספר, דרך ירון לונדון, אילן דר (שחוזר לשתף פעולה עם דיין עשרות שנים אחרי "קרובים קרובים"),  ועד קרוליין לנגפורד שלא נס ליחה.

הסידרה תוקרן בYES COMEDY החל מה13 למרס ומי שלא יכול להתאפק, יכול החל מהעשירי למרס למצוא את כל הפרקים בYES VOD.

(קרדיט לצילומים- יח"צ).

והצצה קטנה ניתן למצוא כאן.

#האחיות_המוצלחות_שלי #yesvod #YESCOMEDY