הבית – המרכז הישראלי לעיצוב ו NIELSEN DESIGN מציגים- חנות ממתקים!

1

הפיכת הבית לחלום שאליו נשמח תמיד לחזור היא מלאכה קשה – יש כל כך הרבה מה לבחור וקשה להחליט מה יתאים למה ליצירת האווירה שאנו חושקים בה.

זו הסיבה שאנו פונים למעצבים שיהפכו את הראייה והחזון שלנו למציאות המורכבת מכסאות, שולחנות, ריצופים, חיפויים, טקסטיל ומה לא.

2

להיות מעצב זו אחריות גדולה, להפוך את חלומותיו של בעל הבית למציאות ולכן מעצבים משתלמים, לומדים ונוסעים הרבה למקומות בהם יקבלו השראה, וגם את מה שביקשו עבור הלקוח שלהם.

"הבית- המרכז הישראלי לעיצוב"   הפיקה אירוע מרהיב וחדשני המשדך בין אולמות תצוגה ופריטים לבית לבין מעצבים המחפשים מה שהם זקוקים לו עבור הלקוחות שלהם.

3

האירוע התקיים באולם התצוגה החדש של NIELSEN DESIGN – חברה המתמחה בעיצוב וייצור כחול לבן של דלתות כניסה ופנים, רהיטים, ארונות, חזיתות, מטבחי חוץ ועוד, בעזרת מפעל החברה המצוייד במכשור מתקדם המאפשר ליצור פריטים לפי הזמנה מדוייקת.

הקונספט של האירוע היה "חנות ממתקים לאדריכל ולמעצב" ואכן הקהל כלל מעצבים, אדריכלים, אנשי עיתונות, וצלמים שהכירו את החוויה הכוללת, קונספטים מושלמים והמחשה של החזון האדריכלי שלהם. בין האדריכלים שהגיעו יואל יושפה, ניצן הורוביץ ודורית סלע,  מושיק חדידה, איילת אגמי, אלדד מיטלמן ומיקי כתר

4

השורה התחתונה- ONE STOP SHOP – הכל במקום אחד, בלי להתרוצץ ולנסות להתאים חלקים ממקום למקום.

ההתמחות של "נילסן" היא בייצור דלתות פרימיום מאלומיניום עם מגוון חיפויים, מטבחי חוץ מחופים ועוד פריטים ברמת גימור וביצוע גבוהים, חומרים עמידים ומראה מרשים וייחודי.

5

מכללת "הבית – המרכז הישראלי לעיצוב" היא מקום בה ניתן ללמוד לימודי עיצוב פנים והתמחות, והיא המוציאה לאור היחידה בארץ של מדריכי עיצוב ממוקדים.

6

אולם התצוגה של נילסן ממוקם ברחוב היצירה 10 ברמלה.