החומוסיה של מיקי או – "מה ישראלי בעיניך"?

בכל יום עצמאות נשאלת השאלה שיאיר לפיד עשה עליה קריירה- "מה ישראלי בעיניך". ובמקום גבוה, בין "גבעת חלפון" ל"חוצפה ישראלית" מופיע כמובן החומוס. כמו שהשלם הוא יותר מסך חלקיו, כך החומוס הופך מגרגרים מבושלים וטחונים, עם תוספת זו או אחרת, למנה שמשמשת כארוחת בוקר במקומות רבים, כארוחת צהרים (ותעיד על כך החומוסיה אצלנו בעבודה שמפוצצת בין השעות 12-14 כאילו יש רעב במדינה), כממרח בזכות עצמו או עם תוספת – (שגם אנחנו אימצנו עכשיו כשטיילנו באירופה והכנו כריכים לכל היום- עם חומוס ישראלי מהסופרמרקט, ביחד עם ביצה קשה פרוסה וקצת מלח ופלפל שחור) וכמובן כתוספת לכל ארוחה, כסלט קטן או גדול, עם בת הזוג האולטימטיבית- הפיתה החמימה והבשרנית. (ואם בדימויים עסקינן – אז יש כמובן גם את האישה השניה- הטחינה).

אחד השידוכים המצויינים לחומוס הוא בשר, על שלל צורותיו- מפסטרמה ונקניקים דרך נקניקיות וכלה כמובן בנציג הרשמי של יום העצמאות- הבשר על האש. לא משנה אם תקראו לזה "גריל" או "ברביקיו" או "מנגל"- לא משנה אם זה על המרפסת או על אי תנועה, או בגינה ציבורית שהגענו אליה בשש בבוקר ביום העצמאות כדי לתפוס מקום, החומוס מלטף באהבה את הנתחים ומגדיל את הטעמים והחוויה. (וכמובן מתאים גם לצמחונים בזכות עצמו).

"מעדני מיקי" שמגיעים עם וותק של 75 שנים, ועם שלושה דורות של משפחה, מביאים לנו כל השנה מגוון רחב של סלטים, סלטי דגים, מוצרי דגים מעושנים, כבושים, מלוחים וסלמון מעושן ופיתוח מיוחד של נקניקי דגים.

לכבוד יום העצמאות מועלה החומוס על הבמה המרכזית, ומגיע עם שלל תוספות- "חומוס אסלי" למי שמעדיף נטו חומוס, או שרוצה להוסיף תוספות בעצמו, "חומוס טחינה" הקלאסי עם טחינה בטעמים מודגשים של שומשום קלוי, "חומוס צנובר" שהוא האהוב עלי בזכות הפריכות של הצנוברים הקלויים שמתעטפים בנימוחות החומוס ונותנים את ה"נגיסה", "חומוס מסבחה" עם גרגרי חומוס מתובלים, שמהווה ארוחה בפני עצמו, ושני הסוגים החריפים לחובבי הז'אנר- "חומוס שיפקה" – עם רוטב פלפלי שיפקה, ו"חומוס חריף" עם מתכון האריסה הסודי של סבתא שלביה, שיבעירו את החייך.

כל סוגי החומוס  נטולי כולסטרול ושומן טראנס.

הכשרות היא של הרב לנדא.

המגוון הגדול מאפשר לכל המשפחה, אוהבי התוספות ואוהבי הנקי, חובבי החריף ואלה שנוטים יותר לצד הפולני של המשפחה, להנות מארוחה משותפת ושמחה לכבוד יום העצמאות ובכל יום בשנה.

"מעדני מיקי" זוכים לפופולאריות לא רק בארץ ובגלל שהם עומדים בסטנדרטים של אירופה, ניתן למצוא את "מעדני מיקי" גם באירופה, ארצות הברית, קנדה , הונג קונג ועוד. כל מוצרי החברה מיוצרים בציוד חדיש וברמה טכנולוגית גבוהה, ומלווים בבקרת איכות מקצועית.

להשיג בכל רשתות השיווק.