היפיפיה הרומניה של שיר זלינגר

נתחיל מהסבר על הכותרת- מי זו היפיפיה המסתורית הרומניה? זוהי הFERMOSA –  – ברומנית "יפיפיה". ומיהי? זו כל אחת מאיתנו. כל אישה ואישה בכל גיל ובכל מבנה וצורה, שלעיתים צריכה רק טאצ' קטן כדי להפוך לסינדרלה אמיתית. לא צריך אמצעים דרסטיים, מספיק לדעת איך להשתמש בחומרי איפור, או להעזר באדם המתאים, והופ- הקסם מתחיל.

ובמי כדאי להעזר כדי לגלות את היפיפיה שבנו? בואו ואכיר לכם את שיר זלינגר, בחורה מהממת שקודם הייתי רוצה בתור חברה ואשת סוד, בלי קשר למקצועניות הרבה שלה. ויש הרבה מזה- היא מאפרת (בוגרת בית הספר של "ירין שחף" ושיטת האיפור של יוסי ביטון YB) וותיקה – פעילה כבר קרוב לעשר שנים, מעצבת תסרוקות לכל אירוע וכל דרישה, מצטיינת באפקטים מיוחדים ( רק תנו לה להתבטא ותראו איך אדם רגיל לחלוטין הופך לניצול התנפלות של זומבים), ואלופה בציורי פנים וגוף כולל ציורי הריון מדליקים (ובאתר שלה ניתן לראות ציור של הדמיית האולטרסאונד של העובר האמיתי, משהו ראליסטי מטורף).

נגמרה לכם הנשימה? כי רשימת הכשרונות של שיר לא נגמרת כאן- היא גם שחקנית וזמרת, כולל הופעות ב"בילי אליוט" וב"אוויטה" והרבה הפקות אחרות. פצצת כישרון, אמרנו כבר?

הכרתי את שיר כשהגעתי לשמוע ממנה טיפים שונים לגבי איפור. לשיר יש הרצאה בשם "מהעוצמה שבאיפור להעצמה נשית- את כרטיס הביקור של עצמך". התפיסה היא שאם אישה נראית טוב, היא גם מרגישה טוב, בעלת ביטחון עצמי ואז הסיכוי שלה גדול יותר להשיג כל מה שהיא רוצה. ואיך להראות טוב? כאן מגיעים הסברים למשל על סוגי הצלליות שמותאמים לגיל , על החלקים החשובים ביותר לאיפור למי שממש לא רוצה להתאפר ומוכנה להתפשר רק על טיפטיפה (גבות  מסודרות ושפתיים שלא יהיו יבשות), איפה מורחים סומק וורדרד ולמי זה מתאים- לעומת למי זה ביג נואו נואו, ואיך אפשר להתאפר בחמש דקות כדי לשפר את ההרגשה במליון דולר.

(בתמונות למעלה- מבחר מעבודותיה של שיר, מתוך אתר הפייסבוק שלה).

ומה יש בתפריט שלה?

סדנאות איפור לכל הגילאים (כולל מסיבות יום הולדת לבנות שמונה ומעלה בסגנון "מסביב לעולם" כולל משחקי חברה וציורי פנים וקעקועים זמניים), או דוכן במסיבות עם ציורי גוף וקישוטים), הרצאות, איפור עד הבית כולל מעבר על כל מה שנמצא בתיקי הקוסמטיקה של הלקוחה וסינון מה כדאי לשמור ומה לא וכיצד משתמשים נכון במה שיש, כאמור איפור וציורי בטן להריוניות, איפור כלות ומלוות, והשוס הכי מיוחד- מסיבות רווקות למי שכבר נמאס מחשפנים/סקסולוגית/ קשת לשיער עם חלקי גוף גבריים, שבה היא משלבת כוחות עם הסטייליסט אדיר בלוקה (Balooka Fashion Styling)  להדרכה מקיפה בנוגע לטוטאל לוק- ביגוד, נעליים ואיפור, או בקיצור, איך להיות מושלמת. (ולא להחמיץ את משחקי החברה נוסח "שוק ושיק" עם המון צחוק והמון למידה גם יחד).

(בתמונה למעלה – שיר ואדיר)

ועוד- לכלות לא רק איפור אלא גם ליווי כולל שמקיף גם עיצוב שיער תואם, איפור ושיער לצילומי אופנה ובוקים לשחקנים ודוגמנים, וגם לתוכניות טלוויזיה, תאטרון וסרטים, סדנאות לציורי פנים וקעקועי גוף (למי שרוצה להפחיד קצת את אמא), ועוד הרבה רעיונות ואפשרויות.

בסוף הערב עוד הספקתי להציץ לסרטונים המדליקים של שיר, פרודיות, דמויות, שירים ועוד.

(ולא לשכוח את הבלוג של שיר– לאקסטרה טיפים לטיפוח ויופי).