"המאפה הצרפתי" – פאריז פינת חולון.

 

1 (1)

יש לנו הרבה אסוציאציות כשמדובר במילה "צרפת" – מגדל אייפל, שאנז אליזה, נשיקה, וכמובן כל ה"פטיסרי" ו"בולנז'רי" למיניהן שרק חלונות הראווה שלהן כבר גורמות לנו להשמין שלושה קילוגרם.

אפייה צרפתית נחשבת לאפייה איכותית וטעימה.

"המאפה הצרפתי" הוא מפעל ייצור ישראלי שמשווק למסעדות וחנויות בכל הארץ מוצרי מאפה קפואים לאפייה במקום. עד עכשיו יכלנו להנות מהמוצרים רק בהליכה לבית הקפה או לחנות אבל עכשיו כבר אין צורך ואפשר לחסוך בזמן ובכסף, מכיוון שבחולון נפתחה חנות דגל של "המאפה הצרפתי" , הראשונה מבין רשת מאפיות, שמוכרת לציבור הרחב את מיטב המוצרים- סוגים רבים של לחמים ולחמניות, פוקצ'ות, עוגות בחושות, עוגות מוס, מאפים מלוחים ובורקס, עוגיות, עוגות במשקל, מאפי שמרים, בקלואווה, מוצרים טבעוניים ועוד, לצד מוצרים משלימים כמו רטבים ותיבולים.

 

2 (2)

בהשקה אמש, אחרי גזירת סרט חגיגית, ניתן היה להתרשם מהאגפים השונים שיש במקום, כשהראשון שמשך את תשומת ליבי היה אגף הלחמים, כי מי יכול להתנגד לריח של לחם טרי? ניתן היה לשמוע את קולות הפצפוץ של הקראסט רק מלהסתכל על הלחמים השמנמנים, מסוגי קמחים שונים ובתוספות שונות.

 

3 (2)

במדפי העוגיות שכנו להן עוגיות מתוקות לצד מלוחות, ממולאות לצד עוגיות קפה, הכל מזמין וטרי, ולצידם מגשי בקלאווה וקאדיף שחוסכים לנו נסיעה לקצות הארץ בשביל המעדן המתוק מתוק הזה.

במחלקת העוגות ובמקררים עוגות מוס רבות, כשאמש לכבוד חג השבועות כיכבו סוגים שונים של עוגות גבינה נימוחות.

בלב החנות בר שירות מרכזי בו ניתן לרכוש כריכים טריים, ארוחות בוקר או סלטים שמוכנים ממש מול העיניים ושניתן ליהנות מהם ברחבה המקיפה, הכוללת שולחנות, כסאות וצל , עם בריזה קומפלט.

על הקולינריה ממונה השף קונדיטור איציק בכר.

 

4 (1)

מפעל "המאפה הצרפתי" הוא מהגדולים והמובילים בארץ בתחום מוצרי המאפה הקפואים לאפייה במקום, ומעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר. המפעל מוכר את מוצריו ללקוחות במאות עסקים ברחבי הארץ וגם למדינות שונות בעולם. הוא הוקם ע"י היזם רפי מיוסט, יוצא "בונז'ור" לפני עשרים שנה.

החנות, שהיא כאמור רק סנונית ראשונה מתוך כמה וכמה חנויות שייפתחו עד 2019, ממוקמת במתחם הקניות "מבנה חולון" ברחוב הפלד 7, מתחם שכולל חנויות רבות ושפע של חנייה כך שאפשר גם לקנות בגדים, כלי בית וכל מה שצריך, וגם ליהנות מהמאפים והמטעמים של "המאפה הצרפתי" ולא לשכוח לקחת הביתה!!