המנצח – בין שיקגו לפתח תקווה

כשקוראים בעיתונים על חיי הזוהר של המפורסמים, קשה להאמין שמשהו יכול להעיב על אושרם. זה בדיוק מה שקרה לנח גמליאל (ליאור אשכנזי) , מנצח מפורסם, זוכה פרסים, שמוזמן להופיע על הבמות הגדולות בעולם, ויש לו גם בת זוג יפיפיה (ריקה שמידט) – חייו היו מושלמים עד שמשהו קרה, שגרם לו לנטוש את הבמה (באופן מילולי) ולחזור לעיר ילדותו פתח תקווה.

בהגיעו לבית הוריו הוא פוגש את אימו (ליאורה ריבלין) שמספרת לו שאביו (דובל'ה גליקמן המצויין) מתגורר בדיור מוגן עקב מחלת האלצהיימר שתקפה אותו. כשנח מבקר את אביו הוא לומד שהדבר היחיד שמחבר את אביו למציאות היא ההשתתפות בחבורת הזמר של המתנ"ס הפתח תקוואי . בצירוף מקרים מפתיע מנצח החבורה (ישראל גוריון) נפטר ועכשיו צריך מנצח כדי להמשיך את חבורת הזמר, ונחשו מי מתנדב לתפקיד?

(בתמונות לאורך הפוסט- הסלבריטאים שהגיעו ליהנות מפרק הפתיחה של "המנצח")

בפרק הראשון ניתן היה להתוודע לקורות חייו של נח באמצעות פלאשבקים לילדותו, שם אנו פוגשים אותו כילד (פטר קנולר, בנו של השחקן אוהד קנולר), שמסומן על ידי  אם דומיננטית כ"יהלום בתוך הזבל של כולנו" . במקביל אנו מכירים דמויות נוספות שחברות בחבורת הזמר כמו שוטר (שי אביבי) ואשתו שנרעשים לגלות שבנם חולם לנסוע ללמוד בניו יורק, צעירה מבולבלת (שירה הס), ועוד, ומקבלים רמזים ראשונים על הסיבה שבעטייה עזב נוח בבהילות את אמריקה.

יוצר הסידרה הוא אורי אלון, שאחראי גם על "שטיסל" וניתן לזהות את הסגנון העדין, חמוץ מתוק שלו.

עוד במשתתפים אפרת בן צור, נועה קולר, דולב מסיקה, דליק ווליניץ, ועוד רבים וטובים.

(משמאל – כוכב הסידרה- ליאור אשכנזי, מימין אוהד קנולר ובנו פטר, המגלם את דמותו של אשכנזי בילדותו)

להשקה החגיגית הגיעו חברים מפורסמים רבים כמו מיכאל אלוני, ריף נאמן, יוסי מרשק, קרן מור (שפגשה שם את חברה ל"חמישיה הקאמרית" – שי אביבי), ואיש עולם האופנה רוברטו.

במאי הסידרה בת עשרת הפרקים הוא אלון זיגמן, על ההפקה דקלה ברקאי וחברת ההפקה היא  – אבוט המאירי ברקאי.

הסידרה תשודר ב – ימי שבת ב- 22:00 מ-13/10 ב- yes EDGE (בכורה ב-10/10 ב-yes VOD)