הצד הפראי של "דומינו'ס פיצה"

1

כשהלל גרדי זכה  ב"מאסטר שף" הוא זכה בעיקר בזכות הטבע שהביא- רועה הצאן שהבין את סודות הצמחים סביבו ואת הטעמים והייחוד שהביאו לכל  מנה.

עכשיו גרדי מביא את כל הידע שלו לשיתוף פעולה טעים במיוחד עם רשת "דומינו'ס פיצה" והתוצאה- סידרת "פיצות פרא" המבוססת על קונספט " מהחווה לשולחן" – מיטב התוצרת המקומית- גבינות עיזים עשירות ולבאנה מהמרעה לצד ירקות טריים, עלים ותיבול היישר מהשדה.

סידרת ה"פרא" נוצרה לאחר חודשים ארוכים של הרכבת פיצות שונות תוך שימוש בשפע של חומרי גלם מקומיים.

2

 

"פיצה פרא ירוקה" – שילוב של ירקות מקומיים עם שלושה סוגי גבינות- לאבנה, מוצרלה וגאודה עיזים בצירוף חובזה, בצל סגול, קונפי שרי, עלי זעתר וגרידת אבן יוגורט.

"פיצה פרא גבינות ומאשרום" – מיקס גבינות מקומיות- מוצרלה, גאודה עיזים וגבינת עיזים עם רוטב שמנת, בצל סגול, פטריות שמפיניון, שום קונפי, צ'ילי ואבן יוגורט (ניתן להשיג גם ללא הצ'ילי למי שמעדיף לא חריף).

"פיצה פרא בצלים"– שילוב של סוגי בצלים שונים לטעם כפרי ומתקתק – צל סגול, כרישה ובצל ירוק עם רוטב שמנת, מוצרלה, חמאת שום ואבן  יוגורט.

כל הפיצות בעלות מראה ארטיזני בזכות הקצוות המקופלים.

3

לכל הפיצות  מצורף תבלין ייחודי של סומאק, מלח גס ופלפל שחור גרוס המוסיף את הטאץ' האחרון לפיצות ושכמובן אפשר להוסיף באיזו כמות שאוהבים.

4

כאמור מוצרי הגלם הם מקומים מהזעתר והחובזה שנקטפים  בשדה ועד  ללאבנה של מחלבת "תבור"  ואבן יוגורט של "מחלבות עברי".

את הפיצות החדשות ניתן יהיה לרכוש בכל סניפי הרשת החל מ- 23/01. כל פיצה מסדרת "פיצות פרא" תמכר במחיר השקה מיוחד של 79.90 ₪, במקום 85.90 ₪, עד ה 28.2.23 בלבד. מבצע השקה מוביל: פרא + משפחתית קלאסית ב- 62 ₪ לכל פיצה (124 ₪ כולל).