הYOFFI הישראלי!

כשאני נוסעת לחו"ל ויודעת שאני אבקר חברים, המתנה שאני תמיד מביאה היא מוצרי ים המלח מהדיוטי פרי. במשך השנים נראה לי שחבריי צברו מספיק מלח ובוץ כדי לפתוח אתר ספא אצלם בבית. עם הזמן גדל הרצון לגוון ולהציג את כל היופי שיש בישראל מלבד בוץ, בריא ככל שיהיה.

בעבודה שלי עובדים עם ספקים מחו"ל ועד עכשיו בכל שנה נשלחו אליהם ארגזי תפוזים ואשכוליות, נראה לי שגם להם זה מתחיל להמאס.

בקיצור, דרוש חידוש, ושיהיה יפה, טעים ואיכותי.

התשובה- YOFFI- מותג מתנות שפותר לנו בצורה יפיפיה (וטעימה) את הדילמה ומציג בגאווה את מיטב התוצרת הישראלית.

למה הכוונה?

בYOFFI  אוספים את כל טוב הארץ – ממרחי חרובים, תמרים, סילאן וחלבה, דבש איכותי מכל רחבי הארץ- הגליל, ירושלים והנגב, טחינה בטעם טבעי או בטעמים מתוקים (שוקולד ,בוטנים ואגוזים מסוכרים או מלוחים (סחוג או זעתר), חליטות תה אורגניות בטעמים שונים ואפילו קרקרים של מצות (כשרות לפסח!).  את כל זה אורזים באריזות יפיפיות , מעוצבות ורב פעמיות וידידותיות לסביבה- בעזרת עבודתם של עובדים עם מגבלויות, ויוצרים מארזים של מוצרים שמהדרים ומשבחים את תוצרתה הקולינרית של ישראל, לכל העולם.

את המארזים של YOFFI  אפשר להשיג במגוון דרכים- כמובן באתר, וגם בחנויות מתמחות כמו "לגעת באוכל" , "דומו" ועוד, בדיוטי פרי בשדות התעופה הישראלים ובלאונג'ים של שדה התעופה ובמלונות היוקרתיים,  ובאינטרנט ב"אמזון", "זר 4 יו" , ועוד רבים.

מה שאהבתי במיוחד במוצרים של YOFFI, מעבר לעיצוב ולטעמים, הוא האפשרות לשחק ולהרכיב מארז אישי (שהאמת, אני הייתי שמחה לקבל ולא רק לתת…. רמז רמז…) בכל תקציב ובכל טעם של המקבל או הנותן. המארזים נשלחים לכל העולם כך שאפשר לפנק חברים ומשפחה מעבר לאוקיינוס במיטב התוצרת הישראלית כחול לבן (כן, כל המוצרים ללא יוצא מן הכלל הם תוצרת ישראלית משובחת, וכמובן כשרה- מכשרות של רבנות ועד בד"צ).

ואם הזכרנו גאווה ישראלית- מוצר הדגל של YOFFI  הוא ממרח תמרים והוא זכה להכלל בתיבת הגודיז של MICHELIN CHRISTMAS BOX  בתוך מותג "TRY THE WORLD"  (מקביל לקופסאות היופי שבהן דוגמאות של מוצרים) שנשלחה לחמישים אלף מנויים בארצות הברית. כבוד!

(ובצדק, כשפתחתי את הצנצנת, בן הזוג אמר "רגע, חכי! זה אמור להמרח על לחם או להיות מילוי לאזני המן שאת אמורה להכין לנו לפורים" אבל לא עזר לו- בעזרת כפית חיסלתי לבד חצי מהצנצנת).

(בתמונה למעלה- קופסת הגודיז של מישלן לחג המולד- בכיכוב ממרח התמרים של YOFFI!!)

למי שאין סבלנות או זמן להתחיל לבחור לבד, יש מארזים מעוצבים יפיפייים ומוכנים מראש.

כל המוצרים הם מחומרי גלם טבעיים, בריאים, ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל, מיוצרים בעבודת יד ומתאימים לצמחונים.

חוץ מלפנק את אזרחי העולם הגדול, כמובן שניתן להתפנק בעצמנו, כמו להמליץ לבוס להרכיב חבילות שי לעובדי החברה או המפעל ממיטב YOFFI  ובכך גם להנות ממוצרים איכותיים וגם לעודד תעשייה ישראלית .

בקרוב פורים כאן , וולנטיינס בעולם, ואחריהם פסח ופסחא – ובכל אחד מהחגים הללו, וגם בימי חול, אין מי שלא יחייך למראה (ולטעימת) אריזת מתנה כחול לבן של YOFFI.