חגיגת פסח – חגיגת חלבה "בארכה".

20210306_122430

בחג הפסח כולנו מארחים ומתארחים וגם הארוחה המשובחת ביותר, גם אם כולם כבר מפוצצים, אם אין קינוח יאה, האכזבה יכולה להשכיח את כל המטעמים האחרים שהוגשו. קינוח טוב הוא כזה שלא יכביד, שיתאים לכל הטעמים ושיתאים לשומרי הכשרות שלא רוצים קינוח חלבי אחרי ארוחה בשרית אבל לא אוהבים את כל "תחליפי החלב".

פתרון מצוין לקינוח כזה הוא "חגיגת חלבה" של "בארכה". "בארכה" הוא מותג בולט בישראל וקיים כבר למעלה משלושים שנה, המייצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר מוצרי טחינה וחלבה.

ההפתעה של "בארכה" לחג הפסח היא חלבה שאמית מובחרת שמכילה מכל טוב הפיצוחים – פיסטוקים, אגוזי פקאן, אגוזי מלך וקשיו, הכל בחלבה אוורירית מובחרת בטעם ווניל.

"חגיגת חלבה" עושה חיים קלים גם למי שמגיש ולא צריך להתעסק עם "הוא קיבל חתיכה יותר גדולה משלי!" כיוון שהחלבה מגיעה באריזה עגולה עם סימני חיתוך כך שאף אחד לא מקופח. למעשה, היא עושה חיים קלים גם למי שמגיע להתארח שכן אריזה של "חגיגת חלבה" שתביאו כמתנה למארחים תשמח אותם ואת מי שיזכה להתכבד.

20210306_122619

מעבר לטעם המשובח, בחלבה יש כמובן את כל היתרונות הבריאותיים של הטחינה כולל שפע של ברזל, חלבונים וסידן.

השנה לא צריך לשבור את הראש ולחפש קינוח מסובך, פותחים את האריזה, חותכים בקווים המדוייקים, ו….נהנים!!

חגיגת חלבה בארכה- כשרות לפסח של בד״צ בית יוסף, כשרות לימות השנה בד״צ העדה החרדית וכשרות של הרבנות הארצית. 500 גרם. ללא גלוטן. טבעוני .מחיר מומלץ לצרכן: 28 ₪