חורף חם, אסיאתי לוהט!

אחד הדברים הכי כייפיים בחורף הם כמובן המרקים. לא משנה אם  הגעתם הרגע ואתם ספוגים כמו חתול עצבני, או שקמתם מהשנ"צ עם הפיג'מה עם ציורי הכלבלבים, מרק חם עושה חשק לחבק את הקערה ולהתחמם מבפנים ומבחוץ.

כשקיבלתי ערכה של מוצרים אסיאתיים של "אסם" זו היתה הבחירה האוטומטית אצלי. נכון, המוצרים במקור נועדו להקפצה, אבל מי קבע שאי אפשר להיות יצירתיים?

כוכבי הערב היו איפה חבילת "נודלס אטריות להקפצה" ו"רוטב אסיאתי למוקפץ", שניהם מ"הסידרה האסיאתית".

דפדפתי קצת בספר הבישול הגדול בעולם, הוא "גוגל" ולבסוף החלטתי על מרק ראמן, שאצלנו מכונה "הכל כלול" כי בעצם אפשר לזרוק לתוכו הכל.

התחלתי בהכנת ציר עוף פשוט (וגם שמרתי חתיכות עוף קטנות). לציר הוספתי מעט מהרוטב (אין לי כמויות מדוייקות, הכל היה לפי העין). אין צורך במלח , יש מספיק ברוטב עצמו.

הרתחתי את הנוזלים והוספתי להם לפי הוראות ההכנה את האטריות ולאחר הרתיחה השארתי לבשל שלוש דקות. בחשתי, וטוב שכך, כי היה סיכוי שיידבקו לסיר ואז מישהו (לא אני כמובן) יצטרך גם לנקות את זה.

בכל אופן, בנתיים בישלתי ביצה לדרגה בינונית, כך שהצהוב שלה עוד היה קצת כתום, פתחתי אריזה של נבטים סיניים וקופסת שימורים של פטריות (כי זה מה שהיה לי, עדיף כמובן פטריות טריות).

אחרי שלוש דקות יכלתי להרכיב את המנה – מזגתי מהמרק עם האטריות, הוספתי את הפטריות, חתיכות העוף, הביצה, הנבטים וקישוט פטרוזיליה (האמת, הייתי מעדיפה כוסברה אם היתה לי) וישבתי לראות שף שהופך מסעדה כושלת למישלן.

היה מחמם, היה טעים, ולא פחות חשוב- היה מהיר, נוח וקל להכנה.

אסם- הסידרה האסיאתית.

נ.ב. המון מתכונים, טיפים והפתעות נמצאות כאן. כדאי להרשם!