חמוציות או לא להיות.

לא סתם מוגדרות חמוציות כ"מזון על" –  הן מכילות שפע של ערכים תזונתיים  כמו פוליפנולים שהם נוגדי חימצון שמגנים על הגוף מפני השפעות סביבתיות.

אבל לפני הכל, חמוציות, והמיץ שלהם, פשוט טעימים ומרווים, בעיקר כשהם קרים.

"Ocean spray" מביאה לכבוד הקיץ אריזות חדשות וזו היתה סיבה מספיק טובה כדי לבדוק מה אפשר להכין מהמיץ הבריא והטעים הזה.

כשהבקבוקים הגיעו אלי, אחד רגיל ואחד בגרסת דיאט, המילה הראשונה שלי ביחד עם בן הזוג היתה "וודקה!". כי וודקה וחמוציות הם נישואים שנעשו בשמיים, וביחד עם קרח הם בכלל חגיגה.

אז זה מה שעשינו, שלפנו מהפריזר את בקבוק הוודקה ש"במקרה" תמיד נמצא שם, שמנו בבלנדר מנה אחת של וודקה על חמש מנות מיץ חמוציות (אפשר כמובן לשחק עם הכמויות לפי הטעם), הוספנו חופן קרח והופ- משקשקים.

(למעלה- הליך העבודה, למטה כל המצרכים המשתתפים בחגיגה)

דקה של שקשוק ויש משקה בצבע מהמם, מרווה וכייפי לימי הקיץ ובכלל. אפשר להחליט על זמן השקשוק כדי לטחון יותר או פחות  את הקרח. אנחנו טחנו כמעט עד הסוף, כך שנשארו גבישים בודדים בלבד, אפשר לרסק פחות ואז יש סוג של "ברד" למבוגרים.

Ocean spray""  הם מותג החמוציות מספר 1 בישראל, והמשקה מופק מחמוציות מובחרות בלבד ( מעל אלף חמוציות נדרשות לליטר אחד של משקה! ).

הגירסה הדיאטטית היא ללא סוכר ומאושרת על ידי האגודה הישראלית לסוכרת.

שבעים אחוזים מבקבוקי מיץ החמוציות שנמכרים בעולם הם של "Ocean spray", שהיא חברה שהוקמה ב1930 (!) , ושמשמרת שיטות מסורתיות שעוברות מדור לדור כדי לייצר את המשקה האיכותי ביותר.

להשיג בכל רשתות השיווק.