"טורקיז" – השמפניה של הטחינה.

1

טחינה היא כוכבת בלתי מעורערת במזרח התיכון (וגם במטבחים רבים אחרים). וכדי לבלוט בשוק הטחינה והטחינה הגולמית צריך איכויות מיוחדות.

טחינה "טורקיז" באריזתה המרהיבה הבליחה ככוכב בשמי הקולינריה הישראלית כשניצחה בטעימות עוורות של נדגמים רבים, שלושה מותגי פרימיום מתחרים, מה שקשה מאד לעשות.

ברגע שהטחינה הגולמית איכותית, אפשר בקלות להכין מנת טחינה לשימוש במטבח הביתי ולהינות כאילו שאנחנו עכשיו באיזה טברנה ביוון. כל מה שצריך הוא שילוב של טחינה גולמית, מים, לימון ותיבול לפי הטעם (ההמלצה שלי – פפריקה אדומה או מעושנת) , ערבוב נמרץ ויש מעדן למריחה על הלחם (ואני תמיד מכינה קצת יותר כדי שיהיה לי ללקק את הכפית).

טחינה "טורקיז" היא באיכות טחינה פרימיום, מיוצרת משומשים פרימיום טרי ואיכותי. היא מיוצרת תחת תקנים מחמירים עולמיים בשיטות מתקדמות ביותר.

2

כבר מהטעימה הראשונה שלי הבנתי שעליתי ליגה, ועכשיו אני כבר מתרגלת לטחינה במרקם וצבע מושלמים, המצויינת כמו שהיא וגם כמרכיב במנה אחרת.
עכשיו טחינה "טורקיז" מפנקת גם במבצע נושא פרסים כולל גולת הכותרת – טיסה ליוון (כדי לטעום שם את הטחינה ולהבין ש"טורקיז" מנצחת אותה בגדול!).
כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית.
להשיג בכל רשתות השיווק למעט רשת רמי לוי שיווק השקמה.