טחינה גולמית אורגנית "תבואות" – חדש, טעים ובריא!

20210716_201959

 

הדיאטה הים תיכונית מפורסמת בכל העולם ומביאה להתעניינות רבה במרכיבים שלה המסייעים לשמירה על בריאות לאורך שנים ארוכות וטובות.

אחד המרכיבים הבולטים בתזונה זו הוא הטחינה. המעדן הים תיכוני המוכר שמשתדך עם כל כך הרבה טעמים ומנות, ממנות עיקריות ועד קינוחים.

"תבואות" מביאה לנו כעת שתי אפשרויות מפתות- טחינה אורגנית גולמית בטעמים שונים בבקבוק לחיץ או מיכל, כך שאפשר להחליט אם רוצים את המנה מהר ובנוחות של הבקבוק, או אם יש לנו זמן להכין את הטחינה לפי טעמינו היישר מהמיכל.

בגזרת הבקבוק הלחיץ יש טחינה משומשום אתיופי וטחינה עם שום, ובמיכל – טחינה משומשום אתיופי מלא וטחינה משומשום אתיופי.

לא משנה באיזה מיכל תבחרו, תקבלו טחינה המיוצרת ממאה אחוזים זרעי שומשום שגודלו ללא חומרי הדברה, דשנים כימיים או רעלים. בריאות בבקבוק (או במיכל). אפילו תיבול השום בטחינה המכילה שום, הוא כמובן אבקת שום אורגנית. "תבואות" לא מפספסים בשום פרט.

בהצעת ההגשה נאמר שניתן להוסיף את הטחינה לכל דבר – מאפים, תבשילים, מנות מטוגנות או אפויות וכמובן מנות מתוקות בליווי סילאן או דבש (המלצה של – על גלידה ווניל!!).

20210716_202259

 

אני בחרתי להינות מהטחינה על מנת נתחי בשר בקר בצירוף פשטידת ירקות, כשהמזיגה קלה ונוחה, פיית הסיליקון מוודאת ששום דבר לא ניתז או נשפך ואפשר לסגור את המיכל בצורה קלה ללא נזילות ומריחות.

באמצעות הסידרה החדשה של "תבואות" אפשר להוסיף טעמים ובריאות לכל מנה.

כשרות: פרווה, בהשגחת הרבנות הראשית לישראל, בד"ץ העדה החרדית, בד"צ בית יוסף.

להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.