יויו- ים של מתנות אישיות עם ערך מוסף

כולנו אוהבים מתנות, ועוד יותר כולנו אוהבים מתנות אישיות, כאלה שבמיוחד עבורנו, ובעידן הסלפיז והמצלמות, המתנה האישית הכייפית ביותר היא מתנה שמנציחה רגעים יפים שלנו ושל יקירנו.

ב"יויו מתנות" חשבו בדיוק על זה, והכינו אוסף של מתנות מדליקות שניתן להזמין עם כל התמונות האהובות עלינו, ולמי שמתעצל, יש גם עיצובים מוכנים לבחור מהם.

ומה יש לנו שם?

חולצות, מגנטים, שלטים לדלת, ספלים, תחתיות, סינרים, לוחות מחיקים, פדים לעכבר, אבני בזלת, מחזיקי מפתחות, כיסויים לנייד וצלונים לרכב.

ואיך מזמינים? קל מאד- בוחרים את המתנה שרוצים, פותחים חשבון (ועל הדרך יש אפשרות להרוויח מתנות – תיכף מספרת איך), מעצבים את המתנה איך שמתחשק (כולל כיתובים, גודל תמונה, זוויות וכו') ומזמינים. יש גם מספר דרכי משלוח, מה שבוחרים.

זה בדיוק מה שאני עשיתי- בחרתי לוח מחיק (שיהיה לכל התזכורות שאסור לפספס), בחרתי את התמונות היפות ביותר של הבן שלי (כי ברור שאם מישהו ידגמן על המוצר זה הוא) ושלחתי לסל הקניה. אחר כך החלטתי להנציח גם עוד שתי תמונות שאהובות עלי- פרפר שהצלחתי לתפוס בעדשה, וחווית כדור פורח. את התמונות בחרתי הן מהמחשב הפרטי, והן מהפיסבוק בקלות.

סיכמתי את הקניה, וקיבלתי אישור על ההזמנה.

במקרה שלי המוצרים הגיעו עם שליח עד הבית, יש גם אפשרות איסוף עצמי או דואר רשום.

והנה התמונות שעיצבתי בעצמי (והחתיך בתמונות הוא הבן הפרטי!)

ושימו לב לשני הדברים החשובים הבאים:

קודם כל, הערך המוסף- המתנות מיוצרות במרכז תעסוקה לבעלי צרכים מיוחדים בישוב יד בנימין, וחלק מההכנסות מיועד להגדלת הכנסותיהם של הנזקקים שחיים מקצבת הביטוח הלאומי. כך שלא רק שמשמחים את מקבל המתנה (ואת עצמנו), גם משמחים על הדרך אנשים שצריכים להתפרנס בכבוד.

ושנית- כמו שהבטחתי קודם- מי שנרשם לאתר ומזמין חברים, כל פעם שחבר יזמין משהו מהאתר, הוא עצמו יקבל מגנט עד הבית בחינם!. ללא הגבלה!. כלומר אם כל החברים בכיתה יחליטו להזמין לעצמם מתנות, יהיה לכם ים של מגנטים משמחים!!!