יוצאים לפיקניק עם "רוזנפלד"!

1

בסרטים פיקניק הוא קל- רואים את זוג האוהבים שרוע על מחצלת, לידם בקבוק יין, כמה צלחות והרבה לבבות בעיניים. למי שעושה פיקניק באמת, בחיים האמיתיים מגלים שצריך הרבה ציוד כדי שהפיקניק יהיה מוצלח ולא נתחיל לחפש פותחן קופסאות בלב איזה וואדי.

תקופת חול המועד נהדרת לטיולים וארוחות בחוץ- השמש כבר לא קופחת, הבריזה נעימה, ובעיקר הילדים בחופש, ואווירת החג בחיק המשפחה והחברים היא מושלמת.

אז אחרי שבחרנו מקום ותאריך, לפני הפיקניק עוברים ב"רוזנפלד" – בזכות שפע המחלקות שיש בה ניתן למצוא כל מה שצריך לפיקניק , כולל "על האש" ואפילו דברים שלא חשבנו עליהם.

אז מתחילים בסידור הישיבה- שולחנות מתקפלים, כסאות, מחצלות- יש. אחר כך עורכים את האוכל שהבאנו בשלל קופסאות וכלי הגשה, ואיך אפשר בלי פינג'אן לקפה? הגריל הוא המלך וגם הוא בא עם שלל אביזרים כולל כלים המסייעים להפיכת הבשר ולהגשה, ואיך אפשר לשבת בלי צל? ציליות מכל מני סוגים מעניקות לנו צל ונוחות. את כל הציוד ניתן כמובן לסחוב באמצעות עגלה על גלגלים או ציידניות מסוגים שונים, לפי מה שנוח לנו וכמות הציוד.

2

בתמונה האחרונה כאן ניתן לראות את ההצטיידות האחרונה שלי- מלקחיים איכותיות כדי שהבשר לא יפול ויתפרק באמצע הצלייה ויגיע בשלום לצלחת, וכמובן קופסאות שמשתמשים בהם גם כדי להביא את האוכל וגם כדי לקחת שאריות הביתה (וסליחה אמא , קופסאות ישנות של גלידה פשוט כבר לא הולך היום)…

ואם כבר אנחנו ב"רוזנפלד" אין מצב שלא נזכרים שבדיוק אנחנו צריכים גם נורות, חומרי ניקוי, מאוורר או מברג, מה לא ניקח? בעיקר כשיש בסביבה  כל כך הרבה עובדים מקצוענים שיעשו הכל כדי להתאים לנו את המוצר המתאים בדיוק לצרכים שלנו.

3

מתחם רוזנפלד פתח תקווה- בית של מקצוענים לבית, בגודל של 5000 מ"ר הכולל מחלקות עשירות במגוון תחומים- ציוד לבית ולגינה, לשיפוץ ובנייה, לחצר ולטיול, לרכב; מוצרי חשמל, מוצרים למטבח, לאמבט, תאורה, רהיטים, טקסטיל,  שכפול מפתחות, בשמים, מחסנים לגינה ועוד.

חנייה חינמית ובשפע.

מתחם רוזנפלד- בן ציון גליס אזור התעשייה סגולה פתח תקווה, וכמובן אפשר גם לערוך קניות באונליין בנוחות של הבית – כאן.