ישרוטל The Shop אונליין- יוקרה של מלון בבית.

3

(צילום באדיבות יח"צ)

כוחו של ריח ידוע לכל, מספיק שנריח תבשיל ונזכר בניחוח של מה שסבתא בישלה לנו בילדות, בושם של אישה יכול להציף זכרונות על אהבה ישנה, ריח של גשם ראשון, דשא או לחם טרי מהתנור, ניחוחות יכולים להשפיע על מצב הרוח שלנו וההרגשה.

ואחת התחושות הנעימות במיוחד הוא הרגע הזה שבו נכנסים לבית מלון יוקרתי ויש ניחוח בושם באוויר, משהו ייחודי המכשף אותנו והמעביר אותנו מטרדות היומיום לאווירה של פינוק ונינוחות ברמה גבוהה.

בבתי המלון מקבוצת היוקרה של "ישרוטל" – אחוזת יערות הכרמל, בראשית, כרמים, אוריינט, רויאל ביץ' באילת ובתל אביב ומצפה הימים פותחו ניחוחות ייחודיים שהופכים את החופשה לחלומית, לצד מלון העסקים פאבליקה בהרצליה ומלון ישרוטל קדמא בשדה בוקר. ועכשיו ישנה אפשרות להביא את היוקרה והפינוק הזה לבית הפרטי ולהרגיש בחופשה בבית מלון בכל פעם שפותחים את דלת הכניסה.

את הניחוחות ניתן להשיג בחנות האונליין החדשה של רשת מלונות "ישרוטל" שמצטרפת ל12 סניפים של הרשת, ובה נמכרים 450 מוצרים משמונת הניחוחות המאפיינים את בתי המלון היוקרתיים ובהתאם לאופיים.

הריחות נמצאים בכל מוצרי הפינוק- מבשמים ומפיצי ריח, מוצרי טיפוח לגוף ולשיער, בושם אישי, נרות ריחניים, מבערים וכמובן מתנות, ולצידם גם מוצרי מותג היוקרה הלונדוני Molton Brown.

1

ניתן אפילו לרכוש קפסולות ריח ייחודיות למזגני אלקטרה, מבשמים לרכב ומבשמי בדים ולהיות מוקפים בניחוחות יוקרה בכל מקום.

בחרתי לבשם את חדר השינה שלי בניחוח CARMEL FOREST של מלון "יערות הכרמל"  בזכות היותו מבוסס על אורן מריר, פריחה לבנה עדינה ותמצית ענפי סנדלווד היוצרים ביחד אווירה מרגיעה, מצויינת לשנת לילה איכותית.

טיפ שלי – טיפת ניחוח על מגבות שיצאו מהכביסה, וכל חדר רחצה הופך לספא.

2

ליצירת אווירה מדברית אפשר להשתמש ב"בראשית" , אווירה של חופשה בחוף הים תושג בעזרת ניחוח "רויאל ביץ'", וכמובן קפיצה לאוריינט באמצעות הניחוח של מלון אוריינט, ואלה רק דוגמאות למשחק בין הניחוחות בהתאם למה שמתאים לנו.

לעצב את הבית באמצעות ריח הופך את הבית למקום שלא נרצה לעזוב.

 

***המוצרים מגיעים עד בית הלקוח תוך 5 ימי עסקים לכל רחבי הארץ, ו-תוך 7 ימי עסקים ליישובים מרוחקים או מיוחדים.

משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ בעלות 39 ש״ח , ומשלוח חינם בקנייה מעל 299 ₪,

האתר מאובטח ובטוח לשימוש, ומכבד כל סוגי כרטיסי האשראי.