כוסמין וחלבון- במהירות ובבריאות.

לחדר הכושר אני מגיעה רק בשעות הערב , כך שהביתה מהאימון אני מגיעה כשכבר חושך בחוץ, והעיניים כבר נדבקות מרוב עייפות. הדבר היחיד שאני יותר מאשר עייפה זה רעבה.

השילוב של רעב ועייפות הוא מסוכן במיוחד כי הוא יכול לחרב את כל האימון שהרגע השלמתי, לא חבל?

אז צריך משהו שהוא מהיר, ומשהו שהוא בריא.

איך זה עובד?

קודם, בשביל הרעב הראשון- אין כמו חטיף של ONE  שמעבר לזה שיש בו רק גרם אחד של סוכר, הוא מהווה "בוסט" של חלבון שמגן על השריר מפני הרס בעקבות אימונים. החטיף, של Oh Yeah Nutrition האמריקאית, שהיא החברה המובילה בייצור תוספי תזונה לספורטאים, כולל תערובות של מי גבינה וחלבוני חלב שביחד נותנים לנו את כל חומצות האמינו שגופנו זקוק לו, ובבונוס של אקסטרה סיבים תזונתיים שעוזרים לנו גם בעיכול וגם בתחושת שובע (ולכן החטיף טוב בכל שעה שבה יש עוד המון זמן עד הארוחה הבאה).

החטיף הוא גם נטול גלוטן, ומהווה פתרון מצוין לצליאקים ולנמנעים מגלוטן ויש לו ערך גלוקמי נמוך. ומה עם הטעם? מבחר גדול של טעמים-  עוגת לימון, שוקולד צ'יפס, קרם עוגיות ופאי חמאת בוטנים, הופכים את החטיף גם למשהו שעונה על ההגדרה "אני צריך משהו טעים ועכשיו".

להשיג ברשתות הפארם , בתי טבע, בתי מרקחת וכמובן בחדרי כושר.

אחרי שהרגענו את הרעב הראשוני, עכשיו צריך להכין גם משהו לאכול- וכמו שכתבתי בהתחלה, רצוי בריא, אם אנחנו כבר מתאמנים ושומרים על הגוף.  "תבואות" מביאה לנו סידרת מוצרי פסטה אורגנית מדגנים מלאים- כוסמין ודורום. הפסטה עשויה מדגן לא מעובד, שגדל ללא כימיקלים ודשנים כימיים או חומרי הדברה מזיקים לגוף ולסביבה.

הדגנים מפוצצים בכל טוב- פחמימות מורכבות שעוזרות לתחושת שובע, ויטמינים ומינרלים בכמויות, חלבונים וסיבים המסייעים לפעילות המעיים התקינה.

כל זה טוב ויפה, אבל גם כאן קודם כל מבחן הטעם- כי אם לא טעים, לא עוזר שזה בריא .. במקרה הזה אין בעיה, הפסטה מתנהגת ונטעמת כמו פסטה רגילה, משתלבת יפה עם רטבים שונים לפי הטעם, ההכנה זהה, הצורות זהות, בקיצור, למה להסתפק בפסטה פשוטה כשאפשר פסטה עם אקסטרות כל כך בריאות?

להשיג בשתות השיווק , חנויות מובחרות ובתי טבע בכל רחבי ה ארץ.