כריך טעים, מצפון נקי.

לחם1

כריך הוא הפתרון לרעב מהיר ומשביע. הבעיה שאנו חוששים , ובצדק, שמדובר במנה עתירת פחמימות במיוחד. לחם עשיר בפחמימה עם תוספות עתירות פחמימה יכול  בקלות להקפיץ את כמות הפחמימות של כריך.

איך בכל זאת נהנים מכריך בריא דל פחמימה?

ראשית בוחרים את הלחם.

חברת "ביכורים מזון ומאפה “ מציעה את "לחם פשתן". החברה, המתמחה בלחמים ולחמי בריאות מביאה לנו לחם שעשיר בחלבון, אומגה 3 וסיבים תזונתיים וכולל בסך הכל פחות מגרם אחד בודד של פחמימה בפרוסה. בלחם אין סוכר או ממתיקים מלאכותיים והוא מעניק תחושת שובע, המתאימה גם לתזונת סוכרתיים.

לחם2.5

ואילו מילויים כדאי לשים בכריך בריא, מזין, טעים ודל בפחמימות?

צירוף של גבינה  ביחד עם ביצה קשה מפוררת, ירקות כמו זיתים, עגבניה ובצל ירוק לצד עלי תיבול כמו פטרוזיליה, וגם מלפפון כבוש יוסיף שפע טעם.

את אותה הגבינה  לצד ירקות אנטיפסטי כמו קישואים, עגבניות, חציל וכל מה שאוהבים לצלות בתנור, בתוספת עלים כמו חסה או רוקט.

ואף כריך בשרי בהחלט בא בחשבון כשמורחים על הלחם שכבה דקה של מיונז או חרדל, מוסיפים פרוסות רוסטביף ומעטרים בירקות כמו של המבורגר – חסה, עגבניות ובצל.

בתמונות – הכריך שאני הכנתי- מריחה דקה של חמאה קלה (חצי מכמות השומן מחמאה רגילה), מעדן פרי ללא תוספת סוכר על לחם פשתן. טעים, מהיר, בריא ומופחת פחמימות.לחם4

כמובן שמעבר למעט פחמימות, נהנים מתכונות הפשתן עצמו – עושר של אומגה 3, וויטמינים, מינרלים, ערך גליקמי נמוך לתחושת שובע לאורך זמן, וטעם משובח.
ל"ביכורים מזון ומאפה", המתמחה בייצור מגוון לחמים, חלות, עוגות ומאפים מיוחדים, יש מחלקה מיוחדת ללחם ולחמניות פשתן. מערכת הייצור מאושרת ע"י משרד הבריאות ועומדת בתקנים המחמירים ISO 9001, ISO 22000 ו- .HACCP
להשיג ברשתות השיווק, בבתי הטבע ברחבי הארץ ובאתר החברה.