"לחמית" לובשת זיתים ועשבי תיבול.

 

20180101_174506

"לחמית" של "אסם" תמיד היתה מותג אהוב בזכות שני דברים- הפריכות המתפצחת, והעובדה שהיא תמיד זמינה. אין דבר מבאס יותר מאשר למצוא במקרר שלל ממרחים אבל לחם אין, ומה עושים איתם עכשיו? הפתרון, לגשת למזווה, להוציא חבילה של "לחמית" ולמרוח עליה מכל טוב.

כדי שלא ישעמם, ה"לחמית" מגיעים בשלל טעמים ותוספות והפעם- "לחמית זיתים"  שעשירה בדגנים מלאים וזיתים בשני צבעים, ו"לחמית עשבי תיבול"  שכוללת סל של מיטב הגינה- בזיליקום, רוזמרין, אורגנו וטימין, ביחד עם חיטה מלאה.

 

20180101_182358

הטעמים החדשים מצטרפים לטעמים הקיימים של לחמית כפרית, אגוזים, חיטה מלאה, חמישה דגנים, שיפון, סובין חיטה, חיטה מלאה ודבש (הפייבוריט שלי!), חיטה מלאה ובצל וגירסת ה"ללא גלוטן".

החבילות הגיעו אלי בדיוק אחרי שהייתי בהתאוששות מחגיגות השנה החדשה, וברעב רציני, כשלא היה כוח לעשות שום דבר לאכול לפני שסוף סוף מגיעים למיטה להשלים שעות שינה. נוסיף לזה את הקור בחוץ, והמנה כבר היתה מוכנה בדמיון שלי, ועשר דקות אחר כך גם על המגש שלי.

ומה היה שם?

הכנתי מרק מהיר הכנה (השתמשתי ב"קטניות פיקנטי" של אסם) ובמקביל מרחתי כמה "לחמית" בטעמים החדשים בגבינה לבנה (9%, אני לא אוהבת פחות מזה!) ופיזרתי למעלה קצת פפריקה מעושנת.

זהו, ביס מהלחמית, כף מהמרק, אני מסודרת ומחוממת ,וגם טעים לי לאללה!

את ה"לחמית" בטעמים השונים ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות, בכשרות בד"צ ירושלים והעדה החרדית.