לחמניות פשתן "ביכורים" – מעט פחמימות, הרבה טעם.

 

BeFunky-collage (3)

לחם בכלל ולחמניות בפרט הם ההגדרה המילונית של "אוכל מנחם". הלחם הוא סמל לאוכל, לא זורקים לחם, ואם לחם נופל, יש המנשקים אותו אחרי שמרימים מהרצפה. הבעיה היא שלחם הוא גם פחמימות ויש אוכלוסיות רבות שלא רוצות או לא יכולות לצרוך הרבה פחמימות.

תחליפי לחמניות הן לא דבר חדש אבל עד היום היה קשה למצוא לחמניה דלת פחמימות שתהיה גם רכה וגם טעימה ותישמר לאורך זמן.

"ביכורים מזון ומאפה", חברה שמתמחה בייצור לחמי בריאות, ירקות קלויים ושירותי הסעדה מביאה לנו כעת את "לחמניות פשתן" טריות, מזרעי פשתן זהובים היישר מקנדה, שנטחנים במאפייה עצמה, ממש רגע לפני הלישה והאפייה, כדי לשמור על כל הערכים התזונתיים.

ומהם הערכים התזונתיים? קחו נשימה, זה הולך להיות ארוך – אומגה 3, חלבונים וסיבים תזונתיים, ובסך הכל 2 גרם פחמימה בלחמניה של 50 גרם, וכמובן ללא סוכר או ממתיקים מלאכותיים.

בן הזוג שנוטה לכיוון תזונה קטוגוית, המכילה מעט מאד פחמימות ויותר שומן, הכין פשוט כריך של גבינה צהובה וחמאה, וטען שהטעם מרגיש לחם לגמרי, ממש כמו כל לחם טרום הקטוגניה.

הלחמניות מיוצרות באריזה מיוחדת השומרת על טריותן לאורך תקופה ארוכה ,כך שאין סיבה להתקע בלי לחמניות לכל זמן שיידרש, היא מצויינת לספורטאים בזכות שפע החלבון שבה, לסוכרתיים ולנמנעים מפחמימות, ולמי שרוצה לשמור על המשקל בזכות הסיבים התזונתיים.

אחרי הפתיחה מומלץ לשמור את מה שנשאר מהלחמניות (אם נשאר…) במקפיא, ואפשר גם לעשות מהן טוסטים פריכים.

הלחמניות מצטרפות ל"לחמניות פשתן קפואות" של "ביכורים" ולכל ליין לחמי הפשתן של החברה.

המוצר כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית, ומגיע בשקית של 5 לחמניות.

להשיג ברשתות השיווק ובבתי הטבע ברחבי הארץ