ליה לונדון- הסוד הכייפי שלי

אחד הדברים שמשפיעים ביותר על מצב הרוח הוא התחושה בגוף. אם לא נעים לנו בגוף- מצב הרוח תמיד יתקלקל והמחשבות כל הזמן ינדדו על מה שמציק.

ואחר הדברים שיכולים להציק לנו ולהרוס לנו את היום, הם לבנים שלא מתאימים ולא נוחים, ולא מאפשרים לנו להנות מהעולם ומהיום שלנו. אצל נשים מדובר גם בחזייה וגם בתחתונים , וצריך שהם ישבו טוב ונוח וכמובן יתנו לנו את ההרגשה החושנית הזו של בד נעים (ויחזיקו במקום כל מה שצריך).

המודעות להתאמת לבנים, בעיקר חזיות- לגוף ולדרישות , גדלה מאד בשנים האחרונות, והיום כבר לא קונים אותם בבאסטות, אלא בחנויות שיודעות להתאים במדוייק את החזיה למידות הקאפ, להקפים, לגיזרה ולשימוש הרצוי, כי אין דין חזייה לשמלת סטרפלס, לחזייה ליצירת מחשוף (או כמו שאני אוהבת לקרוא לו "בלקון"), ולחזייה שאפשר לשנות את הכתפיות שלה כדי שתתאים למשל לגב חשוף או אלכסוני וכך הלאה.

כאחת שבורכה בידי בורא עולם בקטגוריה הזו, תמיד הייתי צריכה לחפש את החזייה המדוייקת, שמשלבת קאפ יחסית גדול (יש!!) להקף יחסית קטן, ושיחזיק טוב בלי לתת הרגשה של "חזיות סבתא" שאפשר היה להשיט בהן באמבטיה את שני הנכדים בתור סירה.

ב"ליה לונדון"  יודעים לעשות בדיוק את זה – להתאים לכל אישה , בכל מידה (ויש להם  64 מידות שונות!), בכל הקף, חזיות שמתאימות לכל גזרות הגוף, גובה, רוחב כתפיים וכמובן צורת החזה ומה אנחנו בעצם רוצות מהחזייה.

כל מה שצריך הוא להכנס לאחד מהסניפים, ויש בכל רחבי הארץ כך שהגישה מאד נוחה, ולהתייעץ עם המוכרות המנוסות  שיודעות להתאים בדיוק את החזיה, והכל בתחושה מקצועית ואינטימית, זו כבר לא המוכרת בכולבו שמושיטה לך חזיה שנראית לה "בערך" ואחר כך גם פותחת בלי חשבון את הווילון לראות "מה המצב".

ביקרתי בסניף "ליה לונדון" בקניון "עופר" בפתח תקווה (מה שהיה קרוי "אבנת"). החנות היתה מוארת באור יקרות שהחמיא לדגמים שהיו תלויים בתצוגה. התחושה הראשונה שלי כשנכנסתי למקום היתה חנות ממתקים, צבעונית ומפתה, והאמת, אם הייתי יכולה, הייתי רוכשת חצי חנות. בתמונות ניתן לראות רק חלק קטן מהצבעים, הגזרות והסוגים שלא רק יפים אלא גם גורמים ללובשת להרגיש כמו אלילה הוליוודית.

בחנות היתה מרינה שקיבלה את פני בחיוך ואחרי שהצגתי בפניה את מה שאני רוצה- חזיה בסגנון "חצי קאפ" – שגם מחזיקה היטב וגם יוצרת את ה"מרפסת" הנדרשת. האמת שאפילו לא זכרתי את המידה שלי, ורק ידעתי את הצבע שאני מעדיפה,  אבל מרינה ידעה במבט אחד מה אני צריכה, ושלפה כמה דגמים לנסות בתא ההלבשה. השמירה על הפרטיות מקסימלית, הייתי לבד בתא ההלבשה ומרינה ביקשה כשאקרא לה רק כשאני מוכנה, וכמובן שלא נכנסה לפני כן. מדדתי דגמים שונים, ובשיטת האלימינציה הגענו למידה המתאימה, לגזרה המתאימה ולהקף שהיה לי הנוח ביותר, כשמרינה כמובן מסדרת את אורך הכתפיות ומוודאת שסגרתי על הווים המתאימים לחזיה חדשה. היא הקשיבה לי כשלא אהבתי משהו, או כשאהבתי משהו אבל עדיין לא התאים בדיוק והכל בסבלנות רבה, ולבסוף מצאתי את החזיה שכאילו נולדה בשבילי וענתה על כל דרישותי. ההשלמה של החזיה היתה התחתונים, ואחרי שביררה בדיוק איזה סוג תחתונים אני  אוהבת (":שיהיה חוטיני אבל לא חוט דנטלי, משהו כזה שמתרחב למעלה") היא שידחה לחזיה את התחתונים של אותו הסט. הכל נארז ביחד עם הוראות כביסה (ביד!) ואני כבר ידעתי שעם "ליה לונדון" ארגיש כמו בת מלוכה לפחות.

בין המותגים שראיתי בחנות-

FANTASIE – מותג אלגנטי עם טווח מידות ענק- מהקף שבעים ועד לקאפ K, מבדים עמידים ונעימים ודגמים כמו MARIANA- שהיא חזייה שמרימה את החזה בסוג של פוש אפ בלי להיות ממש פוש אפ, או דגם JACQUELINE  שמגיע עם "פול קאפ" – כיסוי מלא שאוסף את החזה מכל הכיוונים ומאפשר תמיכה יציבה כך שלרוץ לאוטובוס כבר לא הופך לסיוט כואב… (ובונוס של כתפיות עבות שגם מקל על העומס בגב).

 

FREYA– מותג שובבי וסקסי בגזרות צעירות שמתאימות בין השאר גם למחשופים וחולצות טריקו, וגם למותג זה טווח מידות גדולות ודגמים כמו IDOL- שהיא גזרת "בלקוני" כמו שכבר הזכרתי שאני מאד מחבבת, וכוללת מעבר לכתפיות העבות גם קשיחות שמרכזת את החזה למקום שהוא צריך להיות כדי להיות גאוותה של מי שנושאת אותו.

גזרה נוספת בולטת של "פרייה" היא הDeco delight  – שאפשר לראות בתמונות כאן והיא בעלת מראה חלק, שממרכזת את החזה ומאפשרת מחשוף עמוק.  ואיך אפשר בלי חזיית ספורט SONIC   בגזרת SPORT BRA  שמאפשרת לאישה הספורטיבית את התנאים המירביים בכך שהיא גם מתייבשת במהירות הגדולה פי שלוש מבד רגיל, גם מרחיקה לחות מהעור, גם מחזיקה אותו היטב בכל זמן, כולל בפעילות אירובית ובשכיבה על מכשירים שונים בעזרת ברזלים פנימיים והשוס- עשויה מחלקיקי כסף שמנטרלים זיעה, כך שהרבה יותר נחמד להתאמן.

ל"פרייה" יש כמובן דגמים רבים נוספים, כולל חזיית הנקה שגם שומרת על החזה יפה ומסודר וגם ניתן לפתוח את הקאפ שלה ביד אחת, כך שהתינוק יציב ובטוח.

החזייה שנבחרה בשבילי היתה של  WACOAL– מותג חדש ויוקרתי, גם מבחינת האיכות של הבדים וגם מבחינת העיצובים והנוחות. כך למשל יש את ULTIMATTE SIDE SMOOTHER  מתוך סידרת "ווקואל אמריקה" שעונה על צורך מאד גדול – בכך שיש לו רצועות שאוספות את העור העודף מתחת לחזה, בית השחי והגב, הבדל של שמיים וארץ בעיקר בלבישת בגדים צמודים,  ואת הbeauthy secret – של "ווקואל אירופה" בגזרת SHAPING DRESS – שהיא שמלת מחטב שאוספת את כל הגוף ויש לה מחשוף עמוק כך שאין סיכוי שיראו אותה מבעד לכל בגד, גם הצמוד ביותר, ולכן היא "הסוד".

, גם לELOMI  יש נציגות מכובדת ברשת "ליה לונדון" – בקולקציה לנשים מלאות יותר, שנראות סקסיות לא פחות בחזיות שנועדו לקאפ גדול יותר – אם בכיסוי מלא או במפתח עמוק.

חוץ מחזיות ותחתונים במגוון סוגים, יש גם בגדי ים שלמים וביקיני לכל המידות והסוגים, מחטבים שיעצבו ויחזיקו הכל במקום להופעה מהודקת ויוקרתית, והמון קולקציות חדשות ומעניינות.

(בתמונה למעלה- מרינה המקסימה אורזת עבורי את הסט שנבחר לי, בתמונה למטה – הנה הכלה!!!)

לרשת יש גם כמובן את השלמות הרומנטית של הלבשה תחתונה לכלות, כדי להתחיל את חיי הנישואין בצורה הכי מוצלחת!

עוד פרטים בדף הפייסבוק של "ליה לונדון".

@ליה לונדון