"ליפסקי" מציגה- לחדש חדרי רחצה במהירות ובקלות!

יש אנשים שיש להם "עין" לעיצוב ויודעים לתכנן מראש איזה צבע של קיר ישתלב עם השטיח שעוד לא קנו, ועם האקססוריז שיניחו על השיש שעוד לא נבנה. אני לא כזו. אני יודעת איזו אווירה אני רוצה, אבל קשה לי לדמיין מה בדיוק אני צריכה בשביל להשיג אווירה כזו.

זו הסיבה שלא ממש השקעתי בעיצוב הבית שלי, בעיקר בגלל שרוב הזמן אני בכלל לא שם.

אבל, תמיד יש יוצא מן הכלל, ובמקרה שלי מדובר בחדר השירותים והרחצה, שמהווים "אואזיס" בסוף יום עמוס (או בשעת לילה מאוחרת), כשאני רוצה לעבור מהפאזה של "בן אדם תזזיתי" ל"בן אדם נינוח שרק רוצה ללבוש בייבידול וללכת לישון על מצעי סאטן" (או יותר נכון עם חולצת "סוף מסלול" על ציפיות "פאואר ריינג'רס" שנשארו בבית אחרי שהבן עזב).

אז כשעברנו דירה עיצבתי חדר רחצה כמו בבית מלון, כולל הפרטים הקטנים. במשך השנים הם התבלו ועכשיו שמחתי לגלות שבעזרת מוצרי "ליפסקי" אני יכולה לחדש את החדר במחיר נוח ובקלות.

ולא רק אני, בחופש הגדול שבו אנו נמצאים עכשיו, הרבה אנשים עוברים דירה, כדי להקל על הילדים עם בתי הספר החדשים, וכשייגמר החופש מגיע ראש השנה, גם הוא זמן של התחדשות (ונתינת מתנות) כך שזה בדיוק הזמן לאביזרי רחצה חדשים.

ומה יש לנו?

הראשון הוא סט של פח אשפה ומברשת אסלה תואמת בעיצוב ראטן. ניתן להשיגו בצורות שונות כמו עיגול, מרובע, מלבן או טרפז, שני החלקים עשויים מפוליפרופן שהוא חומר פלסטי קשיח כך שהם עמידים לאורך זמן וקלים לניקוי, (ואין חשש שהילדים יפילו וירסקו משהו). את הסט ניתן להשי בצבעי לבן, פרגמון, חום ואפור.

(צילום תמונה למעלה- דיזיין אנד שוט באדיבות יח"צ)

הסט השני גם הוא בעיצוב ראטן, הוא סט להנחה ליד הכיור וכולל סבוניה, כוס למברשות שינים ומשחה, וכלי לסבון נוזלי. גם הם עשויים מאותו חומר עמיד וקל לניקוי ובאותם צבעים, כך שאפשר לשלב את שני הסטים במראה אחיד. (ומנסיון- כלים כאלה מתלכלכים המון, וקלות הניקוי וההחזרה למצב חדש היא חשובה מאד!).

 

להשיג: ברשתות הום-סנטר, אייס, סיטי שופ, ובחנויות מובחרות למוצרי אמבטיה.