מד אופ- טכנולוגיה ישראלית בשירות היופי!

1

תמיד ידעתי שיש שבעה פלאי עולם- השבוע פגשתי את השמיני.

מכירים את דוד דביר, רקדן, מורה למחול ושופט בתוכניות מחול טלוויזיוניות מצליחות וחשוב לא פחות- אוטוטו בן 73 , אבל כזה שגילה את מעיין הנעורים ונשאר עשרים שנה פחות לפחות?

הסוד של דוד, ושל מפורסמים רבים אחרים, הוא טיפולי אסתטיקה במכשור של "מד אופ" שבמשך 35 השנים האחרונות מפתחים טכנולוגיות ומיכשור חדשניים להשגת תוצאות מעולות בזמנים קצרים במיוחד ובנוחות.

האמהות שלנו בוודאי זוכרות איך היו מסירים שיער בעבר- עם מחט חשמלית שהוחדרה לשורש של השערה ושרפה אותה, אחת אחת , אחת אחת, אחת אחת… הרבה שעות של אי נעימות, כשגם היו מגבלות רבות כמו צבעי עור שאי אפשר היה לטפל בהם. אחר כך הגיע הלייזר ושיפר את המצב אבל עדיין הטיפולים לקחו זמן רב ואי אפשר היה לטפל בשערות לבנות למשל.

ב"מד אופ" פיתחו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לשפע של טיפולים – הסרות שיער, אנטי אייג'ינג, קופרוזה ונגעים בעור, והלהיט חביב הבנות – עיבוי שפתיים. כל אלה הם רק דוגמה מכל הטיפולים שניתנים באמצעות הטכנולוגיות של "מד אופ".

2

כבר לא צריך להשקיע שעות ארוכות בטיפולים כואבים שהרבה פעמים גם מלכלכים, אפשר ממש לקפוץ בהפסקת הצהרים של העבודה, להתחדש במראה רענן ולחזור כאילו כלום. למעשה ניתן להסיר שיער עם כיסוי גוף שלם תוך עשר דקות בלבד!

וכן, כל הפיתוח והייצור- הכל תוצרת כחול לבן- גאווה ישראלית.

עוד בתפריט של "מד אופ" – הרמת עפעפיים, טיפול בקמטים וחריצים, מיצוק אזור הדקולטה, הידוק קו הלסת, הצערת כפות הידיים, הצרת הקפים באמצעות הקפאת שומן, חידוש קולגן ועוד.

המכשור עומד בתקני משרד הבריאות הישראלי, תקן ה-FDA האמריקאי והתקן האירופאי CE.

3

(בתמונות למעלה- בתמונה השמאלית משמאל שלמה שרון, ובצד ימין חיים דודובסקי בחברת דוד דביר, ובתמונה הימנית ננסי ברנדס).

את הטיפולים ניתן לקבל אצל רופאי עור ובמכוני יופי של אלפי קוסמטיקאיות בכל רחבי הארץ, שעוברות הכשרה מדוקדקת בתפעול כל מכשיר ומכשיר ואף נבחנת על מה שלמדה.

מכשירי החברה יעילים וחסכוניים בזמן ומשיגים תוצאות מהירות, מגוון ידיות העבודה מאפשר ניצול מקסימלי של יכולות המכשיר, "מד אופ" היא המפתחת הבלעדית של שיטת NCPL, שהיא שיטת הסרת שיער מהירה ללא כאב, ללא מגע וללא ג'ל כך שגם אין לכלוך, והחברה מלווה את הקוסמטיקאיות אחרי ההכשרה בשירות איכותי ובאחריות.

4

מפתחי החברה שלמה שרון וחיים דובובסקי גאים להשיק את אולם התצוגה החדש ברחוב מדינת היהודים 60 בהרצליה שם ניתן להכיר את כל סוגי המכשירים, הידיות והשימושים השונים, המתאימים כמובן לנשים ולגברים כאחד.

עוד פרטים באתר, אינסטגרם med_op ובטלפון 09-7493161