מוייייייי טעים!

unnamed

צירוף המילים שהכי חוזר אצל הרבה אנשים הוא "אני רוצה משהו טעים". ברור שגם סטייק זה דבר טעים אבל כשאומרים "משהו טעים" – בתשעים ותשעה אחוז מתכוונים למשהו מתוק, ואם אפשר שיכלול שוקולד איכותי.

אחד הדברים המבאסים ביותר זה כשכבר מביאים לך משהו מתוק, ואז מסתבר שזה "בטעם שוקולד" שזה בערך כמו להגיד "כמו טעים" או במילים אחרות "בזבוז קלוריות".

ולכןןןןןן, ופה אנחנו מגיעים לפואנטה, היה משמח מאד לפגוש את החידושים האחרונים של MOOI-

גליליות MOOI  במילוי קרם אגוזים או קרם אספרסו, עטופים בשוקולד חלב, מאגדת עוגיות אישיות בטעם קרם זביונה ואריזת זוגות של עוגיות בטעם אספרסו. בהמשך צפויות גם עוגיות אישיות בטעם אספרסו- שכמו אלה עם הזביונה- מעולות להחזיק בתיק או לצאת לגינה הציבורית בלי לסחוב אריזות שלמות.

גם במאגדת וכמובן באריזת הזוגות פתרו לי בעיה של "אי אפשר לאכול בוטן אחד"- באמת שאי אפשר לאכול גם עוגיה אחת, והזוג שמגיע ביחד מוודא שמצד אחד אני רגועה שזה יותר מאחד, ומצד שני אני לא מתפתה לחסל את כל החבילה, כי תאמינו לי, קל מאד לחסל אותה, העוגיות ממכרות בטירוף.

הגליליות, חוץ מזה שכמובן אפשר לטרוף אותן ככה, הן פריכות ושוקולדיות ומצויינות לעיטור קינוחים (הן נשארות יציבות גם בתוך מוס) ולקישוט עוגות (מכירים את העוגות האלה ששמים גליליות מסביב וקושרים בסרט? מי שיקח את הגליליות של MOOI  יהנה לא רק מעוגה מקושטת אלא גם מטעמים נפלאים שמחמיאים למאפה ובפני עצמם).

אז מה הפלא שכשיש עוגיות MOOI  בסביבה, כולנו הופכים ל"עוגיפלצת רוצה עוגיה"?

כל הטוב הזה מגיע אלינו בעזרת "קבוצת דנשר" שהיא אחת מחברות השיווק וההפצה הגדולות והוותיקות בארץ , שכוללת מאות מוצרים מקטגוריות שונות ומטפלת בהם בכל שרשרת השלבים- מהייצור, היבוא, היצוא וכמובן השיווק וההפצה לכ3500 נקודות מכירה בארץ, וכמובן גם בעולם.

להשיג ברשתות השיווק וחנויות הנוחות.