מוריה STORE- אוצר של ניחוחות

5430_0022-1

חוש הריח נתפס אצלנו כחוש משני, ואנו מגלים אותו בעיקר כשאנו מצוננים, ופתאום לאוכל אין טעם, התחושות שונות ואנו חשים מעין ניתוק מהעולם.

בתחומים רבים כבר גילו כמה שחוויות הריח חשובות ולכן מתווכי דירות תמיד מייעצים למוכרים לזרוק לתנור קצת בצק לפני שהם מראים את הדירה, ליצירת ריחות אפייה טריים למשל, או העובדה שיש מפזרי ריח של "מכונית חדשה" כדי לגרום לאנשים לרכוש רכב יד שניה ועוד.

כמובן שאי אפשר לשכוח את הקישור בין ריח לזכרונות, כשמספיק שאנו מריחים ניחוח אפטרשייב מסוים ונזכרים בילדותינו כששיחקנו עם אבא שסיים להתגלח, או ריח של הריהוט המיוחד בבית סבתא.

גם בטקסטיל – בגדים, מצעים ווילונות אנו מאד אוהבים ריח, אבל לעיתים מתאכזבים לגלות שלמרות ששמנו דפים מבושמים במייבש, או מרככי כביסה ריחניים, עדיין ריח הכביסה הנקייה נעלם עם הייבוש.

חברת מוריה  STORE משנה לנו את עולם הריח באמצעות קולקציית מבשמי אוויר ובדים בניחוחות יוקרתיים, שנותנים תחושה כאילו הרגע יצאו מקטלוג מפואר.

בסידרת הניחוחות יש כמה אפשרויות:

Gold – ריח המורכב מאשכולית, גי'נג'ר ורכיבים אוריינטליים. ריח עדין, פרשי ומתובלן. מתאים לכל עונות השנה.

Silver – ריח בעל רכיבים לימוניים. מרענן נקי ומרגיע. ריח עדין המשתלב בכל אוויר, ומתאים גם לאנשים הרגישים לריחות חזקים.

Platinum – ריח פודרתי מאסקי בשילוב פרחים ווניל. ריח שהוא יצירת פאר – חושני ויוקרתי. מומלץ לאביב.

 

ניסיתי את המוצרים הן על בגדים והן במכונית על הריפוד. הכיף הגדול ביותר היה להכנס למכונית שעומדת סגורה בקיץ, סופגת ריחות של כל מי שנמצא בה ושל אוכל או חפצים המונחים בה, וגם של זיהום אוויר שנכנס דרך המזגן, וכעת הריחה כמו ספא יוקרתי.

המתז הוא מיוחד ומכונה DRY MIST כך שהפיזור הוא בטיפות קטנות כמו ערפל, מכסה שטח גדול ולא מציף שטח אחד. נוצרות נקודות קטנטנות על פני שטח גדול, ששומרות על הניחוח לאורך זמן.

הסגנונות השונים מאפשרים בחירה בין טעמים אישיים שונים וסוגי טקסטיל או חדרים שרוצים לרסס.

מעבר למטהרי האוויר והטקסטיל, למוריה   STORE יש הפתעה נוספת עבורנו- אחרי שלושים שנות פעילות בשוק המוסדי והתמחות בנקיון בתי חולים, מקום שדורש תנאי חיטוי וסטריליזציה מתקדמים, עכשיו פונים גם לשוק הפרטי, עם מגוון רחב של מוצרים חסכוניים, יעילים וחזקים בהיותם בעלי ריכוז חומר פעיל גבוה.

כבר אין צורך לשלם לאנשי מקצוע שיפתחו סתימות, ינקו עובש, ישקמו רצפות פרקט ועוד, חוסכים כסף רב וזמן המתנה והכל בנוחות, בחנות "מוריה STORE" הממוקמת בבניין לב הצומת, רחוב בר יהודה 8, צ'ק פוסט חיפה.

למי שרחוק להגיע, החנות גם מבצעת משלוחים לכל רחבי הארץ וערכות מיוחדות למשרדים, והכל באתר.

כל מה שנותר הוא לבחור מה בא לנו, ולהגיע הביתה, לפתוח את הדלת ולנשום עמוק. תענוג.