מיה- כי העולם הוא כדור

"העולם הוא כדור, זה ברור זה ברור" שרו חברי ריצ'רץ' בשנות השמונים, ואיזה כדור? בדרך כלל כדור הארץ, אבל בחודש הקרוב הכדור הוא כדור הרגל שמתגלגל לו במגרשים ברוסיה במסגרת המונדיאל.

ולמי שאינו שחקן באחת הקבוצות, נשאר לצפות במשחקים, רצוי עם החברים, רצוי עם בירה וכמובן שפיצוחים הם חלק מהחבילה. אמנם נחמד לנשנש ירקות חתוכים אבל אין כמו הצליל הזה של הפיצוח שמהדהד לנו בין השיניים ומבטיח את המעדן שנמצא בתוך הקליפה.

בהרבה פיצוציות מוכרים פיצוחים בתפזורת והאמת שזה לא נראה כל כך מפתה, בהתחשב בזיהום האוויר שאליו חשופים הפיצוחים, בידיים של ה"טועמים" השונים ובכך שאי אפשר לדעת כמה זמן זה כבר שכב שם.

כשאנו מחפשים פיצוחים איכותיים אנו רוצים מקום שמשתמש בחומרי גלם איכותיים, בהליכים חדשניים ונקיים ובאריזה ששומרת על המוצר טרי וטעים, או בקיצור "מיה". מפעלי "מיה" מייצרים, אורזים ומשווקים למעלה מ300 מוצרים בקטגוריות שונות של קטניות, אורז ודגנים, מוצרי עזר לאפייה, תבלינים, פיצוחים, פירות יבשים, חטיפים, סוכריות וממתקים ועוד, כשהכל מיוצר במכשור מתקדם.

כשקיבלתי מבחר מפיצוחי "מיה" לכבוד המונדיאל, חשבתי בהתחלה לשמור אותם למשחקים החשובים (כמו נניח…. ברזיל…) אבל לא התאפקתי וכבר במשחק קצת פחות חשוב (נדמה לי שמצריים היתה מעורבת או משהו כזה) כבר נעלמה שקית אחת. הפיתוי פשוט היה גדול מדי.

אגב, בתוך הפיצוחים של "מיה" יש לא רק סוגי גרעינים שונים כמו גרעיני חמניה, גרעיני דלעת, גרעיני אבטיח ופיסטוקים אלא גם אגוזים שונים כמו קשיו קלוי, שקדים קלויים וטבעיים או אגוזי מלך, שמצויינים למתכונים שונים כמו תוספת לאורז, סלטים או מנות מוקפצות, כך שהם לא רק לפיצוח ונשנוש, גם לארוחה שמגיעה אחרי  המשחק….

ואחרון אחרון חביב- הבונוס הבריאותי, כי פיצוחים זה לא רק בשביל הכיף, גם בשביל הבריאות. הידעתם שיש בהם מינרלים, ברזל, סידן , אבץ, חומצות שומן כמו אומגה שלוש, אשלגן ונוגדי חימצון? למה לשתות נבט חיטה כשאפשר לפצח?

מוצרי "מיה" כשרים בהכשר בד"צ העדה החרדית.