"מייסטר" חוגגת פורים מתוק עם UNIQUE.

1

פורים הוא חג שמח, צבעוני ובעיקר מתוק. משלוחי מנות עתירי פינוקים נשלחים ומתקבלים ובעיקר נזללים…

אין כמו לקבל משלוח מנות הכולל עוגיות ביתיות, ובעיקר אזני המן במגוון מילויים, ציפויים וטעמים ובעזרת "מייסטר" ומותג הבית האיכותי שלהם UNIQUE, המלאכה קלה והתוצרת טעימה במיוחד.

מותג UNIQUE האהוב על השפיים המקצועים של מלונות יוקרה של ישרוטל, פתאל ודן, קונדטורים מובילים כמו מיקי שמו, רולדין, גולדה ועוד, מככב באפייה הביתית ומביא לתוצרים משובחים בקלות.

לכבוד פורים מציעים ב"מייסטר" להכין אזני המן (וכל מה שעולה על הדעת והדמיון בעצם) במילויים שונים וייחודיים ובציפויים מגוונים, ליצירת מגוון ענק של מאפים- עוגיות, רולדות, מאפי שמרים וכל מתוק שמתחשק.

בסידרה מילויים שונים וציפויים שונים כך שאפשר ליצור מכל צירוף שלושה סוגי עוגיות- עם מילוי בלבד, עם ציפוי בלבד או להגדיל את השמחה ולהשתמש בשניהם.

אוברמן2

כמו שאפשר לראות בתמונות אני הכנתי אזני המן מבצק פריך פשוט שממנו קרצתי עיגולים, מילאתי בנדיבות ב"קרם בואנו" של UNIQUE, אפיתי ולאחר מכן ציפיתי בציפוי קרמל מלוח.

חשוב לציין- כשעזבתי לרגע את אזני ההמן בתנור וניגשתי רק רגע לבדוק משהו בטלפון, "מישהו" בלי לציין שמות "שאני במקרה נשואה לו" פשוט ניכס לעצמו את הקופסאות והתחיל לחסל עם האצבעות עד שתפסתי אותו על חם. מזלו שכבר השתמשתי בכל הכמות שרציתי. (וכשהוא לא הסתכל, גם אני ליקקתי את הכפית).

BeFunky-collage

כאמור קרם בואנו- במרקם רך בטעם שוקולד חלב-נוגט נימוח. מתאים לאפייה, למוס ולמילוי. כשר חלבי- משתדך מצוין לציפוי DIP קרמל מלוח: לציפוי מאפים, עוגיות ועוגות. במרקם שמתקשה לאחר הצינון, ויש גם קרם שוקולד לבן ועוגיות שחורות: במרקם קרמי ובטעם עשיר. מתאים לאפייה, למוס ולמילוי. כשר חלבי שמומלץ עם ציפוי DIP לבן: לציפוי מאפים, עוגיות ועוגות. אפשר להוסיף לציפוי טעם וצבע שרוצים. הציפוי מתקשה לאחר צינון. כשר פרווה.

 

** את הציפוי יש לחמם טרם השימוש במיקרו (בפולסים עד שנהיה נוזלי), או בבאן מארי. לצפות ואז לצנן.

כשר בהשגחת חוג חתם סופר/ לנדא, והרבנות מטה יהודה.

להשיג באתר, ברשתות ובחנויות מתמחות.