"מייקל" – מבמת התאטרון למסך הקטן.

 

Screenshot_5

כשלוקחים מצרכים איכותיים, ברור שהתבשיל ייצא טעים. כשלוקחים מופע קאלט שהציג בשנים האחרונות מעל 600 פעם והופכים אותו לסדרת טלוויזיה בהשתתפות שחקנים איכותיים ובמאי מוכשר, ברור שהתוצאה תהיה משעשעת במיוחד.

למי שלא מכיר- בראשית היה "מייקל" המופע- הצגה ישראלית שנכתבה ובוצעה על ידי "אנסמבל מייקל" בשנת 2007. מעבודת סיום צנועה של אבי דנגור היא הפכה ללהיט וזכתה בפרסים רבים, כולל פרס ההצגה הטובה ביותר לשנת 2009 בתחרות פרסי הפרינג' הישראלי.

הבמאים מויש גולדברג ואיתי ויזר הפכו את המופע לסידרה קומית העוסקת במשפחה שאיבדה בן לפני נשים רבות, הוא "מייקל", ומקיימת טקס לזכרו.  בדמויות אימו של מייקל  רבקה (הילה גולדברג) שחיה עם אחיה דובי (אבי דנגור) וביחד עם הדודה הזקנה טוטה (נטליה פאוסט), הבת התיכוניסטית המרדנית יסמינוש (מיטל רז) והשכן השתקן פלג (נדב הולנדר) שהיה גם חברו של מייקל כשהאחרון עוד היה בין החיים.

כבר בפרק הראשון אנו זוכים להכיר את הדמויות והדינמיקה ביניהם , כולל האובססיה על יום הזכרון של מייקל, שנראה שכל חייהם מסתובבים סביבו , מ"למה נקבעה חתונה של מכרה בדיוק בתאריך של מייקל" ועד "אסור לזרוק את אוסף המחקים של מייקל" שנמצא בבויידם כבר שנים והתאבן לחלוטין.

 

1

(בתמונות לאורך הפוסט ניתן לראות חלק מהמפורסמים שהגיעו לפרמיירה)

בהמשך הסידרה מצטרף גם אסי כהן כשחקן אורח בהופעה מפתיעה.

בהקרנת הפרמיירה של "מייקל" הגיעו מפורסמים רבים לפרגן- בראש ובראשונה בן הזוג של איתי ויזר הבמאי, השחקן רן דנקנר וכן ליאת הרלב, תום יער, דנה מודן, עידן אלתרמן, יוסי מרשק, אורי גוטליב, ירון ברובינסקי, דורון בן דוד, אורנה בנאי ועוד רבים וטובים שצחקו והריעו במהלך ההקרנה.

 

2

 

הסדרה 'מייקל' תעלה בבכורה ביום שבת 8.9 ב-22:30 בבינג' לילי והחל מה-13.9 בימי חמישי ב-22:00 ב-yes COMEDY

 

3

יוצרי הסידרה:

יוצרים ותסריטאים: אבי דנגור, הילה גולדנברג, מיטל רז, נטליה פאוסט, נדב הולנדר, איתי ויזר, מויש גולדברג

תסריטאי ראשי: מויש גולדברג

צילום: יניב לינטון

עריכה: איתי אוניק, נטע דבורקיס

מוזיקה מקורית: נדב הולנדר

מפיקה: מריה פלדמן

במאים: מויש  גולדברג, איתי ויזר

אם בא לכם הבינג', או שיש לכם סבלנות למתוח עוד קצת ועוד קצת מהטוב הזה, תתפנקו עם "מייקל" לשנה מצחיקה במיוחד!

(טריילר לסידרה ניתן לראות כאן).