"מילוטל" – צ'יפס של מסעדה – אצלכם בבית!

PHOTO-2021-08-03-13-08-23

כבר בשנות השבעים הצ'יפס היו גיבורי תרבות ואף כיכבו במערכון של "הגשש החיוור" עם הציטוט האלמותי "אני רוצה את הצ'יפסים דקים-דקים כמו גפרורים " .

ומאז – ליד ההמבורגר בגירסה אמריקאית, בן זוג של ה"פיש" ב"פיש אנד צ'יפס" בריטי,  עם המוני סוגי רטבים באמסטרדם או ליד הבירה בערך בכל פאב בעולם – הצ'יפס.

"טוגנים", "פרייז" , "פרנצ' פרייז" – ווריאציות של חתיכות תפוחי אדמה פריכות ומתפצחות בפה, במיני תיבולים שונים, כשהשם הכללי "ציפ'ס" כבר הפך לשם גנרי לשבבים של ירק, וכך אפשר למצוא גם "ציפס בטטה" ו"צ'יפס סלק" ואפילו "צ'יפס בננה".

1

ניתן כמובן להכין צ'יפס בבית, רק שהדבר כרוך בטירחה רבה- לקלף, לשטוף ולחתוך תפוחי אדמה לשבבים קטנים, לייבש, לטגן טיגון ראשוני, לתת מנוחה וייבוש ואז לטגן שוב… פרוייקט שלם. למי יש זמן? שלא לדבר על ילדים שמאד רוצים צ'יפס "כמו במסעדה" אבל כל התהליך הזה הרבה יותר מדי מסוכן להם.

צ'יפס קפוא כבר קיים בשוק,  אך לא תמיד עונה על הדרישות שלנו – בעיקר במחלקת האיכות, הטעם והפריכות.

חברת "מילוטל" לקחה על עצמה להביא לצרכנים צ'יפס קפוא, שכל מה שצריך לעשות כדי להפכו למנה טעימה זה לטגן או לאפות (כך שמי שמעוניין לחסוך עוד קצת שמן מקבל אופציה ראויה) ושיהיה טעים, פריך, מגוון ובעיקר- מאה אחוז ישראלי.

בימים אלו מושקת סידרת הצ'יפס הקפוא של "מילוטל" בשישה סגנונות שונים, כדי לקלוע לכל טעם והגשה- קלאסי (שמגיע גם באריזה משפחתית), סטייק (צ'יפס עבה בסגנון הום פרייז), אמריקאי דקיק, זיגזג, קוביות ופלחים.

2

את הצ'יפס מכינים בקלות – פשוט שולפים מהמקפיא, שם הוא חיכה לכל זמן שמתחשק לנו, מכינים בדרך הנוחה והמתאימה לנו- באפייה או טיגון, מתבלים במה שאוהבים (ממלח פשוט ועד גבינות, עלי תיבול וכל מה שמתחשק) וזהו- יש מנה מפנקת, פריכה במיוחד, טעימה וכמובן כייפית.

"מילוטל" פופולארית מאד בשוק המסעדות ואהובה על שפים רבים, כך שרוב הסיכויים שכבר טעמתם ואהבתם את הצ'יפס.

3

המוטו של "מילוטל" הוא – מהשדה לצלחת. כל תפוחי האדמה מגיעים היישר מחקלאים ישראליים שנבחרו במדוייק לפי הצרכים של "מילוטל".

כשרות לכל מוצרי הצ׳יפס המוקפא: מהדרין "הרב רובין". רבנות מועצה אזורית מטה אשר.