מיץ תפוחים עם קינמון וג'ינג'ר אורגני – "תבואות" – חורף בבקבוק.

1

אחד המשקאות החורפיים האהובים הוא מיץ תפוחים חם בשילובים שונים, בעיטור קינמון, בין אם מדובר במשקה לכל המשפחה בערב קריר ובין אם זו קערת פונץ' גדולה במסיבה, בתוספת קצת אלכוהול לאקסטרה שמחה.

שידוך קינמון מחמם וג'ינג'ר מעקצץ נולד משמיים וביחד עם מיץ התפוחים מפנק ומנחם במיוחד.

בשעת כתיבת שורות אלה מזג האוויר קר, הרוח נושבת והגשם דופק על החלון, עיתוי מצוין לנסות את "מיץ תפוחים עם קינמון וג'ינג'ר אורגני" החדש של "תבואות".

חיממתי מעט במיקרוגל, הוספתי תפוח חתוך לקוביות וזהו, הכל כבר בפנים, לא צריך להתאמץ אלא רק לחבק את הכוס בשתי כפות ידיים ולהתחמם מבחוץ ומבפנים.

2

הלגימה הביאה כמה וכמה תחושות יחד- החום של המשקה, מתיקות התפוח והקינמון, ולבסוף העקצוץ של הג'ינג'ר בגרון. המשקה אורגני, כמו כל שאר מוצרי "תבואות" ומפוקח על ידי משרד החקלאות וגופי פיקוח בינלאומיים כך שכל לגימה היא לא רק טעימה אלא גם טבעית ובריאה.

אני מתכננת להשתמש במיץ גם כבסיס לקוקטיילים מעניינים לכבוד פורים ובכלל!

המיץ הוא חלק מסדרת מיצים אורגניים חדשה של "תבואות", הכוללת: מיץ רימונים צלול אורגני, מיץ תפוחים צלול אורגני ומיץ פירות אדומים אורגני.

תבואות מוצרי מזון אורגניים הוקמה ב 2007 ומאז מייבאת, מייצרת ומשווקת את התוצרת האיכותית כמו דגנים וקטניות, פירות יבשים, טחינות מלאות, מוצרי עגבניות, מוצרי קקאו, קמחים והרשימה עוד ארוכה.

המיץ כשר פרווה בהשגחת OU ובראשות הרבנות הראשית לישראל.

את המיץ, כמו גם שאר מוצרי "תבואות" ניתן להשיג בבתי טבע, סופרים ורשתות שיווק.