מי עדן – אחד עד אחת!

ישראל מדינה חמה. גם בחורף לא מי יודע מה קר פה, ובקיץ זה בדרך כלל כמו לשבת בתוך תנור. אז המלטות למזגן זה נחמד ונעים, אבל מה עם הגוף? לא רק "הכנרת מתייבשת" כמו שאומרת הפרסומת, גם הגוף שלנו  – כי אנחנו פשוט לא שותים מספיק.

נכון, כולנו יודעים שחשוב לשתות וגם כמה זה מועיל לעור הפנים ולהרגשה, אבל איכשהו שוכחים, פשוט שוכחים והשעות עוברות ובקושי לגמנו איזה כוס מים בבוקר או עם האוכל בצהרים ובזה זה נגמר.

חברת מי עדן, שיש לה שפע של פתרונות שתיה כמו מים מינרלים בכדים או בקבוקים, ברי מים רגילים (מסוננים) או מוגזים (ועל הדרך גם מכונות קפה של קפסולות  LAVAZZA) מביאה לנו מוצר חדש, עם סיסמא חדשה – "אחד עד אחת".

ומה הכוונה? ראשית מדובר בבקבוק בנפח של ליטר אחד בדיוק. נוח לסחיבה בתיק מצד אחד, או לאחיזה ביד, ומצד שני מכיל מספיק כדי להרוות אותנו גם בימים חמים מאד או אחרי פעילות גופנית.  ומה ה"עד אחת"? הכוונה לשעה אחת, שבה על כל אחד ואחת מאיתנו לסיים לפחות ליטר מים. בצורה כזו זוכרים יותר בקלות – ליטר אחד עד השעה אחת (וכמובן להמשיך לשתות אחר כך).

הבקבוקים גם יפים מאד, כך שהם נראים טוב בכל מקום – לידנו בחדר הכושר, או עומדים ליד המחשב במשרד, בכל מקום.

בכלל, למי שמתאמן, החשיבות עולה עוד יותר, ואם רוצים שהאימון יהיה אפקטיבי, אסור לגרום לשרירים להתייבש, וחייבים, פשוט חייבים לפחות ליטר אחד פר אימון (!).

המלצות מומחי התזונה הן ל12 כוסות בסך הכל במשך היום.

ליתר נוחות יש גם מדד חיווי שמראה לנו כמה עוד צריך לשתות ואיפה אנחנו עומדים.

מי עדן , הראשונה שהביאה את בשורת המים המינרלים לישראל, מפיקה, משווקת ומפצה מים מינרליים טבעיים ממעיינות סלוקיה שברמת הגולן. מי עדן גם מפעילה שירותי הפצה של כדים ובקבוקים למשרדים ובתים פרטיים, וגם מוכרת ונותנת שירות לברי מים EDEN PURE.

בקבוקי הליטר יימכרו במארזי רביעיות ברשתות השיווק.