מנשנשים אסם- חריפים ומתוקים!

שקית מרשרשת במיוחד הגיעה לפתח הבית, עם שפע של חידושים בתחום הנשנושים, אותה תנועה כל כך כייפית שעושים מול הטלוויזיה או לצד בירה קרה, כשלא ממש רוצים לאכול אבל מחפשים "משהו טעים" ורצוי שיהיה פריך ופציח.

למעשה, בשקית היו מטעמים לכל הדרישות וכל הטעמים, מהטינאייג'ר חובב האקסטרים ועד לאמא הענוגה (זאת אני…).

בגזרת החריפים יש שניים – "ביסלי "HOT בדרגות חריפות שונות, ו"ביסלי מאנץ' ישראלי".

ה"ביסלי HOT" נועד לכאלה שרוצים לבחון את סף הכאב שלהם או של חבריהם, ולכן כולל חטיף בדרגות חריפות שונות, מהצ'יפוטלה העדין יחסית, המכונה "חריף בקטנה" ועד לזה עם ההבנרו המכונה "חריף בטירוף".  שני החטיפים מגיעים עם שקית תיבול בצד שצריך לפתוח, לשפוך כמה שרוצים (או מעיזים) , לשקשק ולאכול בלי להזיע. מאחר ואני כפולניה קלאסית נחנקת כבר מפלפל שחור, הפכתי לחביבת מקום העבודה שלי כשהגעתי עם השקיות לחבר'ה.

הגברים המסוקסים של המשרד טעמו בהתחלה בעדינות ואחר כך בפחות עדינות והשקיות חוסלו עד תום, כולל שקיות התבלינים., אם כי אני חייבת לציין שחלק מהטועמים אכן שינו צבעים אבל החזיקו מעמד בגבורה.

כדי להזדהות איתם אני פתחתי לעצמי את שקית ה"ביסלי מאנץ'" שהוא חטיף תירס בצורות שונות עם פיצוחים מהזן הפופולארי בארץ , להלן "ישראלי". החטיפים הם בגודל קטן ובטעמים ומרקמים שונים. האהובים עלי היו העגולים, אני לא יודעת בדיוק מה הם, ורק כשסיימתי עם השקית כמו שהיא הבנתי שיכלתי לפזר על סלט ירוק ברגע האחרון והייתי מקבלת אחלה שידרוג. נצטרך לקנות שקית נוספת כדי לנסות זאת.

את החטיפים המתוקים ניכסתי לעצמי ובניתי על זה שבן הזוג לא חובב פחמימות (MORE FOR ME!!!( בתוכנית המקורית הייתי אמורה לטעום ולסגור עם אטב, אפילו הבאתי אחד, אבל השילוב של טעמים מלוחים ומתוקים שאהוב עלי במיוחד, ביחד עם צפית בינג' בהקלטות של MKR בגירסאות הישראלית והאוסטרלית גרמו לי לא להפסיק עד שהשקית פשוט נגמרה.

במתוקים נמצאים שניים- "במבה MIX   במילוי קרם נוגט וקרם בוטנים" ו"ביייגלה שמיניות שוקולד".

עם ישראל כבר למד לאהוב מלוח ומתוק ביחד, עוד מהתקופה שהיינו דוחפים בייגלה לשוקולד נוזלי במה שכונה "מפל שוקולד" בכל בר ובת מצווה. גם הקרמל המלוח נעשה חבר של קבע בשוקולדים הנמכרים בארץ.

השילוב של במבה ובייגלה עם שוקולד מפנק במיוחד, ובאסם חשבו שהוא יקל עלינו את תלאות החורף (טוב, אני שונאת חורף!).

מה שנחמד בבמבה הוא ששני הטעמים- הנוגט והבוטנים מגיעים במעורב כך שאם מכניסים יד לשקית יש סיכוי של חמישים חמישים לכל טעם, או במילים אחרות, בלי להסתכל אנחנו מקבלים הפתעה בכל ביס. כאמור, השקית חוסלה בלי למצמץ.

הבייגלה המצופה בשוקולד חלב הוא כבר אורח וותיק ואהוב וחוזר למהדורת חורף מיוחדת שאסור להחמיץ.

כל החטיפים הם פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים, וניתן להשיגם בכל רשתות השיווק.